|
Fortuna Sittard |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 5 (27.78%) | 3 (16.67%) | 10 (55.56%) |
| Eredivisie | 28.8.2026 | 20:00 | FC Groningen | 2:3 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 8.8.2026 | 20:00 | PSV Eindhoven | 2:2 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | FC Utrecht | 2:0 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 25.4.2026 | 18:45 | SC Heerenveen | 2:1 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 19:00 | AZ Alkmaar | 2:0 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 14.3.2026 | 16:30 | FC Volendam | 1:2 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 28.2.2026 | 21:00 | NEC Nijmegen | 2:3 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 14.2.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 4:1 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 1.2.2026 | 14:30 | Heracles Almelo | 2:1 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 25.1.2026 | 14:30 | FC Groningen | 1:2 | Fortuna Sittard |
| Statystyka | Fortuna Sittard | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.39 | 2 | 3.39 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.72 | 1.22 | 1.94 |
| xG | 1.23 | 1.92 | 3.15 |
| Strzały | 10.72 | 17.11 | 27.83 |
| Strzały na bramkę | 4.72 | 5.56 | 10.28 |
| Rogi | 3.33 | 7 | 10.33 |
| Żółte kartki | 1.78 | 1.06 | 2.84 |
| Czerwone kartki | 0.06 | 0 | 0.06 |
| Fauli | 11.56 | 11 | 22.56 |
| Posiadanie piłki | 41.94% | 58.06% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 5 (27.78%) |
4 (22.22%) |
3 (16.67%) |
4 (22.22%) |
6 (33.33%) |
5 (27.78%) |
9 (50%) |
1 (5.56%) |
8 (44.44%) |
2 (11.11%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (55.56%) |
10 (55.56%) |
15 (83.33%) |
14 (77.78%) |
9 (50%) |
13 (72.22%) |
3 (16.67%) |
0 (0%) |
8 (44.44%) |
15 (83.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fortuna Sittard | 5x (27.78%) |
4x (22.22%) |
6x (33.33%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 0x (0%) |
6x (33.33%) |
9x (50%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
2x (11.11%) |
4x (22.22%) |
4x (22.22%) |
3x (16.67%) |
4x (22.22%) |
1x (5.56%) |
| Fortuna Sittard zdobywa gola | 13x (72.22%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (100%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 13x (72.22%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (33.33%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (22.22%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (27.78%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 2 (11.11%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (16.67%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (11.11%) |
| Remis - remis | 1 (5.56%) |
| Remis - porażka | 1 (5.56%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (5.56%) |
| Porażka - porażka | 9 (50%) |
| Ilość meczów | 6 (33.33%) |
| z tego zwycięstw | 3 (50%) |
| z tego remisów | 2 (33.33%) |
| z tego porażek | 1 (16.67%) |
| Ilość meczów | 12 (66.67%) |
| z tego zwycięstw | 2 (16.67%) |
| z tego remisów | 1 (8.33%) |
| z tego porażek | 9 (75%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fortuna Sittard | 2x (11.11%) |
16x (88.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 0x (0%) |
18x (100%) |
9x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
18x (100%) |
12x (66.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (44.44%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |