|
Sunderland AFC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 22 | 6 (27.27%) | 7 (31.82%) | 9 (40.91%) |
| Premier League | 22.8.2026 | 16:00 | Ipswich Town FC | 2:1 | Sunderland AFC |
| Premier League | 17.5.2026 | 16:00 | Everton FC | 1:3 | Sunderland AFC |
| Premier League | 2.5.2026 | 16:00 | Wolverhampton Wanderers FC | 1:1 | Sunderland AFC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Aston Villa FC | 4:3 | Sunderland AFC |
| Premier League | 22.3.2026 | 13:00 | Newcastle United FC | 1:2 | Sunderland AFC |
| FA Cup | 8.3.2026 | 14:30 | Port Vale FC | 1:0 | Sunderland AFC |
| Premier League | 3.3.2026 | 20:30 | Leeds United FC | 0:1 | Sunderland AFC |
| Premier League | 28.2.2026 | 13:30 | AFC Bournemouth | 1:1 | Sunderland AFC |
| FA Cup | 15.2.2026 | 15:00 | Oxford United FC | 0:1 | Sunderland AFC |
| Premier League | 7.2.2026 | 16:00 | Arsenal FC | 3:0 | Sunderland AFC |
| Statystyka | Sunderland AFC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.91 | 1.36 | 2.27 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.36 | 0.77 | 1.13 |
| xG | 1.23 | 1.77 | 3 |
| Strzały | 10.05 | 16 | 26.05 |
| Strzały na bramkę | 3.86 | 4.86 | 8.72 |
| Rogi | 3.95 | 5.23 | 9.18 |
| Żółte kartki | 2.59 | 1.55 | 4.14 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0 | 0.09 |
| Fauli | 11.59 | 11.55 | 23.14 |
| Posiadanie piłki | 45.77% | 54.23% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (27.27%) |
5 (22.73%) |
5 (22.73%) |
5 (22.73%) |
7 (31.82%) |
7 (31.82%) |
11 (50%) |
2 (9.09%) |
9 (40.91%) |
7 (31.82%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (40.91%) |
10 (45.45%) |
17 (77.27%) |
17 (77.27%) |
14 (63.64%) |
13 (59.09%) |
6 (27.27%) |
0 (0%) |
10 (45.45%) |
13 (59.09%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sunderland AFC | 8x (36.36%) |
10x (45.45%) |
2x (9.09%) |
2x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (22.73%) |
10x (45.45%) |
2x (9.09%) |
4x (18.18%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (9.09%) |
5x (22.73%) |
6x (27.27%) |
6x (27.27%) |
2x (9.09%) |
0x (0%) |
1x (4.55%) |
| Sunderland AFC zdobywa gola | 14x (63.64%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (77.27%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (4.55%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (22.73%) |
| 2 | 1 (4.55%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (18.18%) |
| 2 | 2 (9.09%) |
| 3 | 3 (13.64%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (9.09%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (13.64%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (9.09%) |
| Remis - remis | 3 (13.64%) |
| Remis - porażka | 2 (9.09%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (9.09%) |
| Porażka - remis | 1 (4.55%) |
| Porażka - porażka | 7 (31.82%) |
| Ilość meczów | 7 (31.82%) |
| z tego zwycięstw | 3 (42.86%) |
| z tego remisów | 4 (57.14%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 13 (59.09%) |
| z tego zwycięstw | 3 (23.08%) |
| z tego remisów | 1 (7.69%) |
| z tego porażek | 9 (69.23%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 5 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 3 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sunderland AFC | 7x (31.82%) |
15x (68.18%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (4.55%) |
21x (95.45%) |
7x (31.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
22x (100%) |
22x (100%) |
12x (54.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.55%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (40.91%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |