|
Leeds United FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 22 | 4 (18.18%) | 11 (50%) | 7 (31.82%) |
| Premier League | 22.8.2026 | 16:00 | Nottingham Forest FC | 0:1 | Leeds United FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | West Ham United FC | 3:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 11.5.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:1 | Leeds United FC |
| FA Cup | 26.4.2026 | 16:00 | Chelsea FC | 1:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Leeds United FC |
| Premier League | 13.4.2026 | 21:00 | Manchester United FC | 1:2 | Leeds United FC |
| FA Cup | 5.4.2026 | 17:30 | West Ham United FC | 2:3pk | Leeds United FC |
| Premier League | 15.3.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 0:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 21.2.2026 | 16:00 | Aston Villa FC | 1:1 | Leeds United FC |
| FA Cup | 15.2.2026 | 13:00 | Birmingham City FC | 1:2pk | Leeds United FC |
| Statystyka | Leeds United FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.23 | 1.55 | 2.78 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.5 | 0.45 | 0.95 |
| xG | 1.42 | 1.63 | 3.05 |
| Strzały | 12.5 | 14 | 26.5 |
| Strzały na bramkę | 4.18 | 4.77 | 8.95 |
| Rogi | 3.73 | 6.18 | 9.91 |
| Żółte kartki | 1.59 | 1.68 | 3.27 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.05 | 0.1 |
| Fauli | 11 | 11.95 | 22.95 |
| Posiadanie piłki | 45.5% | 54.5% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (18.18%) |
6 (27.27%) |
7 (31.82%) |
7 (31.82%) |
9 (40.91%) |
5 (22.73%) |
8 (36.36%) |
1 (4.55%) |
9 (40.91%) |
5 (22.73%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (31.82%) |
6 (27.27%) |
15 (68.18%) |
15 (68.18%) |
11 (50%) |
14 (63.64%) |
10 (45.45%) |
1 (4.55%) |
13 (59.09%) |
16 (72.73%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United FC | 6x (27.27%) |
8x (36.36%) |
5x (22.73%) |
3x (13.64%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (13.64%) |
10x (45.45%) |
4x (18.18%) |
4x (18.18%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (9.09%) |
2x (9.09%) |
7x (31.82%) |
3x (13.64%) |
6x (27.27%) |
1x (4.55%) |
1x (4.55%) |
| Leeds United FC zdobywa gola | 16x (72.73%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 19x (86.36%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (68.18%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (22.73%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (9.09%) |
| 2 | 2 (9.09%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (13.64%) |
| 2 | 2 (9.09%) |
| 3 | 2 (9.09%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (9.09%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (13.64%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.55%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (4.55%) |
| Remis - remis | 6 (27.27%) |
| Remis - porażka | 3 (13.64%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (4.55%) |
| Porażka - remis | 2 (9.09%) |
| Porażka - porażka | 3 (13.64%) |
| Ilość meczów | 8 (36.36%) |
| z tego zwycięstw | 2 (25%) |
| z tego remisów | 4 (50%) |
| z tego porażek | 2 (25%) |
| Ilość meczów | 12 (54.55%) |
| z tego zwycięstw | 2 (16.67%) |
| z tego remisów | 5 (41.67%) |
| z tego porażek | 5 (41.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United FC | 4x (18.18%) |
18x (81.82%) |
3x (13.64%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (18.18%) |
18x (81.82%) |
7x (31.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
22x (100%) |
22x (100%) |
10x (45.45%) |
2x (9.09%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (9.09%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (18.18%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |