FC Slovan Liberec - znak

FC Slovan Liberec

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
18 8 (44.44%) 4 (22.22%) 6 (33.33%)

Ostatnie mecze

Chance liga 22.8.2026 17:00 FC Zlin 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 7.8.2026 19:00 FC Zbrojovka Brno 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 25.7.2026 17:00 FC Viktoria Pilzno 1:3 FC Slovan Liberec
Chance liga 24.5.2026 14:00 FK Jablonec 2:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 13.5.2026 17:30 FC Hradec Kralove 1:0 FC Slovan Liberec
Chance liga 9.5.2026 16:00 FC Viktoria Pilzno 2:0 FC Slovan Liberec
Chance liga 25.4.2026 16:00 FK Jablonec 1:2 FC Slovan Liberec
Chance liga 12.4.2026 13:00 MFK Karwina 3:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 7.3.2026 15:00 Bohemians Praga 1905 0:0 FC Slovan Liberec
Chance liga 21.2.2026 18:00 SK Slavia Praga 1:0 FC Slovan Liberec

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Slovan Liberec Przeciwnicy Razem
Bramki 1.44 1.11 2.55
Bramki w pierwszej połowie 0.56 0.56 1.12
xG 1.57 1.46 3.03
Strzały 13.61 12.44 26.05
Strzały na bramkę 4.78 4.22 9
Rogi 4.89 5.06 9.95
Żółte kartki 2.67 2.78 5.45
Czerwone kartki 0.22 0.11 0.33
Fauli 15.11 13.22 28.33
Posiadanie piłki 46.94% 53.06% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(44.44%)
5
(27.78%)
12
(66.67%)
10
(55.56%)
11
(61.11%)
8
(44.44%)
6
(33.33%)
3
(16.67%)
12
(66.67%)
6
(33.33%)
Przeciwnik przeważa 6
(33.33%)
6
(33.33%)
6
(33.33%)
7
(38.89%)
7
(38.89%)
9
(50%)
6
(33.33%)
1
(5.56%)
6
(33.33%)
11
(61.11%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Slovan Liberec 4x
(22.22%)
7x
(38.89%)
3x
(16.67%)
3x
(16.67%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(33.33%)
6x
(33.33%)
4x
(22.22%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.56%)
4x
(22.22%)
4x
(22.22%)
3x
(16.67%)
5x
(27.78%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
FC Slovan Liberec zdobywa gola 14x (77.78%)
Przeciwnik zdobywa gola 12x (66.67%)
Obie drużyny zdobędą gola 9x (50%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (11.11%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (22.22%)
2 2 (11.11%)
3 1 (5.56%)
4+ 1 (5.56%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (16.67%)
2 3 (16.67%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (27.78%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (11.11%)
Remis - remis 3 (16.67%)
Remis - porażka 2 (11.11%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.56%)
Porażka - remis 1 (5.56%)
Porażka - porażka 4 (22.22%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 9 (50%)
z tego zwycięstw 7 (77.78%)
z tego remisów 1 (11.11%)
z tego porażek 1 (11.11%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 8 (44.44%)
z tego zwycięstw 1 (12.5%)
z tego remisów 2 (25%)
z tego porażek 5 (62.5%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 1
2:1 1
3:0 1
3:1 1
3:2 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 2
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 1
1:2 1
1:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Slovan Liberec 3x
(16.67%)
15x
(83.33%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(16.67%)
15x
(83.33%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
10x
(55.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (16.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (16.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)