SL Benfica - znak

SL Benfica

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
26 14 (53.85%) 6 (23.08%) 6 (23.08%)

Ostatnie mecze

Liga Europejska 27.8.2026 20:00 Aarhus Gymnastikforening 1:3 SL Benfica
Primeira Liga 17.8.2026 21:15 Casa Pia AC 0:7 SL Benfica
Liga Europejska 13.8.2026 20:45 Heart of Midlothian FC 1:1 SL Benfica
Liga Europejska 23.7.2026 20:00 FC St. Gallen 1879 2:1 SL Benfica
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 GD Estoril Praia 1:3 SL Benfica
Primeira Liga 2.5.2026 19:00 FC Famalicão 2:2 SL Benfica
Primeira Liga 19.4.2026 19:15 Sporting CP 1:2 SL Benfica
Primeira Liga 6.4.2026 21:45 Casa Pia AC 1:1 SL Benfica
Primeira Liga 14.3.2026 21:30 FC Arouca 1:2 SL Benfica
Primeira Liga 2.3.2026 21:15 Gil Vicente FC 1:2 SL Benfica

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SL Benfica Przeciwnicy Razem
Bramki 1.81 0.92 2.73
Bramki w pierwszej połowie 0.81 0.31 1.12
xG 1.74 1.16 2.9
Strzały 15.54 10.42 25.96
Strzały na bramkę 5.08 3.5 8.58
Rogi 6.88 3.69 10.57
Żółte kartki 1.69 2.62 4.31
Czerwone kartki 0.08 0.23 0.31
Fauli 10.15 14.81 24.96
Posiadanie piłki 55.65% 44.35% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 14
(53.85%)
12
(46.15%)
18
(69.23%)
18
(69.23%)
15
(57.69%)
17
(65.38%)
5
(19.23%)
1
(3.85%)
4
(15.38%)
17
(65.38%)
Przeciwnik przeważa 6
(23.08%)
5
(19.23%)
7
(26.92%)
7
(26.92%)
9
(34.62%)
7
(26.92%)
15
(57.69%)
5
(19.23%)
22
(84.62%)
9
(34.62%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SL Benfica 6x
(23.08%)
4x
(15.38%)
10x
(38.46%)
4x
(15.38%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
1x
(3.85%)
Przeciwnicy 9x
(34.62%)
11x
(42.31%)
5x
(19.23%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(7.69%)
2x
(7.69%)
6x
(23.08%)
10x
(38.46%)
5x
(19.23%)
0x
(0%)
1x
(3.85%)
SL Benfica zdobywa gola 20x (76.92%)
Przeciwnik zdobywa gola 17x (65.38%)
Obie drużyny zdobędą gola 13x (50%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (7.69%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (19.23%)
2 5 (19.23%)
3 2 (7.69%)
4+ 2 (7.69%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (15.38%)
2 1 (3.85%)
3 1 (3.85%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 11 (42.31%)
Zwycięstwo - remis 1 (3.85%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (7.69%)
Remis - remis 4 (15.38%)
Remis - porażka 3 (11.54%)
Porażka - zwycięstwo 1 (3.85%)
Porażka - remis 1 (3.85%)
Porażka - porażka 3 (11.54%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 16 (61.54%)
z tego zwycięstw 12 (75%)
z tego remisów 3 (18.75%)
z tego porażek 1 (6.25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 8 (30.77%)
z tego zwycięstw 2 (25%)
z tego remisów 1 (12.5%)
z tego porażek 5 (62.5%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:0 3
2:1 5
3:0 2
3:1 2
4:0 1
7:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 2
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 1
0:3 1
1:2 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SL Benfica 3x
(11.54%)
23x
(88.46%)
9x
(34.62%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 12x
(46.15%)
14x
(53.85%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
26x
(100%)
25x
(96.15%)
10x
(38.46%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 8 (30.77%)
2 3 (11.54%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (3.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)