FK Teplice - znak

FK Teplice

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
16 5 (31.25%) 8 (50%) 3 (18.75%)

Ostatnie mecze

Chance liga 15.8.2026 17:00 AC Sparta Praga 4:1 FK Teplice
Chance liga 1.8.2026 17:00 FC Slovan Liberec 0:1 FK Teplice
Chance liga 23.5.2026 14:00 FK Mlada Bolesław 0:2 FK Teplice
Chance liga 12.5.2026 17:30 FC Zlin 2:4 FK Teplice
Chance liga 18.4.2026 15:00 FC Zlin 3:2 FK Teplice
Chance liga 4.4.2026 18:00 FC Viktoria Pilzno 2:2 FK Teplice
Chance liga 15.3.2026 13:00 FC Slovan Liberec 1:1 FK Teplice
Chance liga 28.2.2026 15:00 FK Pardubice 1:1 FK Teplice
Chance liga 15.2.2026 15:30 FK Mlada Bolesław 0:0 FK Teplice
Chance liga 31.1.2026 15:00 FK Jablonec 1:0 FK Teplice

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FK Teplice Przeciwnicy Razem
Bramki 1.31 1.13 2.44
Bramki w pierwszej połowie 0.38 0.81 1.19
xG 1.2 1.72 2.92
Strzały 10.06 15 25.06
Strzały na bramkę 3.56 5.13 8.69
Rogi 3.69 6 9.69
Żółte kartki 2.44 1.69 4.13
Czerwone kartki 0.38 0.31 0.69
Fauli 15.75 13.56 29.31
Posiadanie piłki 43.31% 56.69% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 5
(31.25%)
0
(0%)
4
(25%)
3
(18.75%)
4
(25%)
4
(25%)
10
(62.5%)
5
(31.25%)
10
(62.5%)
4
(25%)
Przeciwnik przeważa 3
(18.75%)
5
(31.25%)
12
(75%)
11
(68.75%)
11
(68.75%)
10
(62.5%)
2
(12.5%)
3
(18.75%)
5
(31.25%)
12
(75%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FK Teplice 4x
(25%)
6x
(37.5%)
4x
(25%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(37.5%)
5x
(31.25%)
3x
(18.75%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(18.75%)
3x
(18.75%)
4x
(25%)
0x
(0%)
3x
(18.75%)
2x
(12.5%)
1x
(6.25%)
FK Teplice zdobywa gola 12x (75%)
Przeciwnik zdobywa gola 10x (62.5%)
Obie drużyny zdobędą gola 9x (56.25%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (25%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (12.5%)
2 3 (18.75%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (12.5%)
2 0 (0%)
3 1 (6.25%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 0 (0%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (25%)
Remis - remis 7 (43.75%)
Remis - porażka 0 (0%)
Porażka - zwycięstwo 1 (6.25%)
Porażka - remis 1 (6.25%)
Porażka - porażka 3 (18.75%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 5 (31.25%)
z tego zwycięstw 3 (60%)
z tego remisów 2 (40%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 8 (50%)
z tego zwycięstw 2 (25%)
z tego remisów 3 (37.5%)
z tego porażek 3 (37.5%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 1
3:1 1
4:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 3
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
1:4 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Teplice 4x
(25%)
12x
(75%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(12.5%)
14x
(87.5%)
3x
(18.75%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
16x
(100%)
16x
(100%)
4x
(25%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (31.25%)
2 1 (6.25%)
3 0 (0%)