Angers SCO - znak

Angers SCO

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 4 (23.53%) 4 (23.53%) 9 (52.94%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 29.8.2026 20:45 AJ Auxerre 1:3 Angers SCO
Ligue 1 17.5.2026 21:00 Stade Brestois 29 1:1 Angers SCO
Ligue 1 3.5.2026 17:15 AJ Auxerre 3:1 Angers SCO
Ligue 1 11.4.2026 21:05 Stade Rennais FC 2:1 Angers SCO
Ligue 1 20.3.2026 20:45 RC Lens 5:1 Angers SCO
Ligue 1 7.3.2026 17:00 FC Nantes 0:1 Angers SCO
Ligue 1 28.2.2026 19:00 AS Monaco FC 2:0 Angers SCO
Ligue 1 15.2.2026 17:15 FC Lorient 2:0 Angers SCO
Ligue 1 25.1.2026 17:15 Paris FC 0:0 Angers SCO
Ligue 1 4.1.2026 17:15 Le Havre AC 2:1 Angers SCO

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Angers SCO Przeciwnicy Razem
Bramki 0.82 1.65 2.47
Bramki w pierwszej połowie 0.24 0.71 0.95
xG 1.01 1.69 2.7
Strzały 9.06 15.06 24.12
Strzały na bramkę 3.12 5.53 8.65
Rogi 3.59 5.41 9
Żółte kartki 1.41 1.06 2.47
Czerwone kartki 0.06 0.06 0.12
Fauli 9.24 11.59 20.83
Posiadanie piłki 41.88% 58.12% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 4
(23.53%)
3
(17.65%)
1
(5.88%)
3
(17.65%)
3
(17.65%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
1
(5.88%)
4
(23.53%)
1
(5.88%)
Przeciwnik przeważa 9
(52.94%)
8
(47.06%)
16
(94.12%)
14
(82.35%)
12
(70.59%)
11
(64.71%)
3
(17.65%)
1
(5.88%)
11
(64.71%)
14
(82.35%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Angers SCO 6x
(35.29%)
9x
(52.94%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(23.53%)
5x
(29.41%)
5x
(29.41%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.88%)
5x
(29.41%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
Angers SCO zdobywa gola 11x (64.71%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (76.47%)
Obie drużyny zdobędą gola 8x (47.06%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (5.88%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (23.53%)
2 3 (17.65%)
3 0 (0%)
4+ 2 (11.76%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 2 (11.76%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.88%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (11.76%)
Remis - remis 2 (11.76%)
Remis - porażka 2 (11.76%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (5.88%)
Porażka - porażka 7 (41.18%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 5 (29.41%)
z tego zwycięstw 4 (80%)
z tego remisów 1 (20%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 11 (64.71%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 2 (18.18%)
z tego porażek 9 (81.82%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
3:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 2
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 2
0:5 1
1:2 2
1:3 1
1:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Angers SCO 8x
(47.06%)
9x
(52.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(11.76%)
15x
(88.24%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
16x
(94.12%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (23.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)