FC Lorient - znak

FC Lorient

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 3 (17.65%) 7 (41.18%) 7 (41.18%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 22.8.2026 20:45 OGC Nice 0:0 FC Lorient
Ligue 1 10.5.2026 21:00 FC Metz 0:4 FC Lorient
Ligue 1 2.5.2026 17:00 Paris Saint-Germain 2:2 FC Lorient
Ligue 1 12.4.2026 20:45 Olympique Lyonnais 2:0 FC Lorient
Ligue 1 21.3.2026 17:00 Toulouse FC 1:0 FC Lorient
Ligue 1 8.3.2026 17:15 Lille OSC 1:1 FC Lorient
Ligue 1 22.2.2026 17:15 OGC Nice 3:3 FC Lorient
Ligue 1 7.2.2026 19:00 Stade Brestois 29 2:0 FC Lorient
Ligue 1 24.1.2026 17:00 Stade Rennais FC 0:2 FC Lorient
Ligue 1 16.1.2026 19:00 AS Monaco FC 1:3 FC Lorient

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Lorient Przeciwnicy Razem
Bramki 1 1.47 2.47
Bramki w pierwszej połowie 0.35 0.59 0.94
xG 1.18 1.49 2.67
Strzały 10.47 12.41 22.88
Strzały na bramkę 3.41 3.88 7.29
Rogi 3.71 5.76 9.47
Żółte kartki 1.41 1.88 3.29
Czerwone kartki 0.06 0 0.06
Fauli 9.12 13.76 22.88
Posiadanie piłki 43.94% 56.06% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 3
(17.65%)
4
(23.53%)
6
(35.29%)
6
(35.29%)
7
(41.18%)
5
(29.41%)
4
(23.53%)
1
(5.88%)
2
(11.76%)
4
(23.53%)
Przeciwnik przeważa 7
(41.18%)
5
(29.41%)
11
(64.71%)
10
(58.82%)
7
(41.18%)
10
(58.82%)
9
(52.94%)
0
(0%)
13
(76.47%)
13
(76.47%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Lorient 9x
(52.94%)
3x
(17.65%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(23.53%)
5x
(29.41%)
5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
8x
(47.06%)
1x
(5.88%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
FC Lorient zdobywa gola 8x (47.06%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (76.47%)
Obie drużyny zdobędą gola 6x (35.29%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (11.76%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 2 (11.76%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.88%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 4 (23.53%)
3 1 (5.88%)
4+ 1 (5.88%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 2 (11.76%)
Zwycięstwo - remis 2 (11.76%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 1 (5.88%)
Remis - remis 4 (23.53%)
Remis - porażka 3 (17.65%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (5.88%)
Porażka - porażka 4 (23.53%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 5 (29.41%)
z tego zwycięstw 3 (60%)
z tego remisów 2 (40%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (58.82%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 3 (30%)
z tego porażek 7 (70%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:0 1
3:1 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 3
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 4
0:3 1
0:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Lorient 6x
(35.29%)
11x
(64.71%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
16x
(94.12%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)