Lille OSC - znak

Lille OSC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
23 13 (56.52%) 1 (4.35%) 9 (39.13%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 3.9.2026 20:45 Toulouse FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 23.8.2026 15:00 Angers SCO 0:2 Lille OSC
Ligue 1 10.5.2026 21:00 AS Monaco FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Paris FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 12.4.2026 17:15 Toulouse FC 0:4 Lille OSC
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Olympique de Marseille 1:2 Lille OSC
Liga Europejska 19.3.2026 21:00 Aston Villa FC 2:0 Lille OSC
Ligue 1 15.3.2026 20:45 Stade Rennais FC 1:2 Lille OSC
Liga Europejska 26.2.2026 18:45 FK Crvena zvezda 0:2p Lille OSC
Ligue 1 22.2.2026 17:15 Angers SCO 0:1 Lille OSC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Lille OSC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.04 0.96 2
Bramki w pierwszej połowie 0.43 0.35 0.78
xG 1.43 1.31 2.74
Strzały 12 11.26 23.26
Strzały na bramkę 4.22 4 8.22
Rogi 4.78 4.57 9.35
Żółte kartki 2.13 1.83 3.96
Czerwone kartki 0.22 0.26 0.48
Fauli 10.52 13.09 23.61
Posiadanie piłki 53.91% 46.09% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 13
(56.52%)
9
(39.13%)
12
(52.17%)
11
(47.83%)
9
(39.13%)
9
(39.13%)
9
(39.13%)
2
(8.7%)
4
(17.39%)
14
(60.87%)
Przeciwnik przeważa 9
(39.13%)
7
(30.43%)
11
(47.83%)
9
(39.13%)
10
(43.48%)
12
(52.17%)
9
(39.13%)
3
(13.04%)
19
(82.61%)
8
(34.78%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Lille OSC 9x
(39.13%)
8x
(34.78%)
4x
(17.39%)
0x
(0%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(47.83%)
5x
(21.74%)
4x
(17.39%)
3x
(13.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(4.35%)
10x
(43.48%)
5x
(21.74%)
5x
(21.74%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
1x
(4.35%)
Lille OSC zdobywa gola 14x (60.87%)
Przeciwnik zdobywa gola 12x (52.17%)
Obie drużyny zdobędą gola 4x (17.39%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (4.35%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 10 (43.48%)
2 2 (8.7%)
3 0 (0%)
4+ 1 (4.35%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (17.39%)
2 3 (13.04%)
3 2 (8.7%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 9 (39.13%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (13.04%)
Remis - remis 1 (4.35%)
Remis - porażka 3 (13.04%)
Porażka - zwycięstwo 1 (4.35%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 6 (26.09%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 12 (52.17%)
z tego zwycięstw 12 (100%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (43.48%)
z tego zwycięstw 1 (10%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 9 (90%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 7
2:0 2
2:1 2
4:0 1
4:3 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 3
0:3 2
1:2 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Lille OSC 6x
(26.09%)
17x
(73.91%)
4x
(17.39%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 10x
(43.48%)
13x
(56.52%)
3x
(13.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
23x
(100%)
20x
(86.96%)
9x
(39.13%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (21.74%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (8.7%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)