|
CA Osasuna |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 3 (15.79%) | 5 (26.32%) | 11 (57.89%) |
| La Liga | 27.8.2026 | 20:30 | RC Celta de Vigo | 1:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Getafe CF | 1:0 | CA Osasuna |
| La Liga | 8.5.2026 | 21:00 | Levante UD | 3:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 21.4.2026 | 19:00 | Athletic Club | 1:0 | CA Osasuna |
| La Liga | 5.4.2026 | 21:00 | Deportivo Alaves SAD | 2:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 15.3.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:1 | CA Osasuna |
| La Liga | 1.3.2026 | 16:15 | Valencia CF | 1:0 | CA Osasuna |
| La Liga | 13.2.2026 | 21:00 | Elche CF | 0:0 | CA Osasuna |
| La Liga | 6.2.2026 | 21:00 | RC Celta de Vigo | 1:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 24.1.2026 | 14:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:3 | CA Osasuna |
| Statystyka | CA Osasuna | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.89 | 1.42 | 2.31 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.42 | 0.53 | 0.95 |
| xG | 1.13 | 1.69 | 2.82 |
| Strzały | 9.68 | 15.16 | 24.84 |
| Strzały na bramkę | 3.11 | 5.21 | 8.32 |
| Rogi | 3.11 | 5.95 | 9.06 |
| Żółte kartki | 2.53 | 1.89 | 4.42 |
| Czerwone kartki | 0.16 | 0.16 | 0.32 |
| Fauli | 13.79 | 11.74 | 25.53 |
| Posiadanie piłki | 43.95% | 56.05% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 3 (15.79%) |
4 (21.05%) |
8 (42.11%) |
7 (36.84%) |
4 (21.05%) |
4 (21.05%) |
10 (52.63%) |
3 (15.79%) |
13 (68.42%) |
6 (31.58%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (57.89%) |
5 (26.32%) |
11 (57.89%) |
11 (57.89%) |
14 (73.68%) |
14 (73.68%) |
4 (21.05%) |
3 (15.79%) |
5 (26.32%) |
13 (68.42%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CA Osasuna | 10x (52.63%) |
2x (10.53%) |
6x (31.58%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (10.53%) |
9x (47.37%) |
6x (31.58%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (10.53%) |
6x (31.58%) |
2x (10.53%) |
3x (15.79%) |
5x (26.32%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| CA Osasuna zdobywa gola | 9x (47.37%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (89.47%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 9x (47.37%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (21.05%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (42.11%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (10.53%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Remis - remis | 4 (21.05%) |
| Remis - porażka | 6 (31.58%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (5.26%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 4 (21.05%) |
| Ilość meczów | 6 (31.58%) |
| z tego zwycięstw | 2 (33.33%) |
| z tego remisów | 2 (33.33%) |
| z tego porażek | 2 (33.33%) |
| Ilość meczów | 11 (57.89%) |
| z tego zwycięstw | 1 (9.09%) |
| z tego remisów | 1 (9.09%) |
| z tego porażek | 9 (81.82%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CA Osasuna | 7x (36.84%) |
12x (63.16%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (21.05%) |
15x (78.95%) |
5x (26.32%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
17x (89.47%) |
7x (36.84%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (31.58%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 0 (0%) |