|
Club Atletico de Madrid |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 29 | 11 (37.93%) | 6 (20.69%) | 12 (41.38%) |
| La Liga | 29.8.2026 | 21:30 | Sevilla FC | 1:3 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 24.5.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 5:1 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 12.5.2026 | 21:30 | CA Osasuna | 1:2 | Club Atletico de Madrid |
| Liga Mistrzów | 5.5.2026 | 21:00 | Arsenal FC | 1:0 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 2.5.2026 | 16:15 | Valencia CF | 0:2 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 22.4.2026 | 19:00 | Elche CF | 3:2 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 11.4.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 2:1 | Club Atletico de Madrid |
| Liga Mistrzów | 8.4.2026 | 21:00 | FC Barcelona | 0:2 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 22.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 3:2 | Club Atletico de Madrid |
| Liga Mistrzów | 18.3.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 3:2 | Club Atletico de Madrid |
| Statystyka | Club Atletico de Madrid | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.48 | 1.55 | 3.03 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.83 | 0.66 | 1.49 |
| xG | 1.28 | 1.69 | 2.97 |
| Strzały | 10.93 | 14.59 | 25.52 |
| Strzały na bramkę | 4.07 | 5.1 | 9.17 |
| Rogi | 4.83 | 5.52 | 10.35 |
| Żółte kartki | 2 | 1.93 | 3.93 |
| Czerwone kartki | 0.14 | 0.07 | 0.21 |
| Fauli | 11.66 | 9.79 | 21.45 |
| Posiadanie piłki | 49.41% | 50.59% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (37.93%) |
9 (31.03%) |
10 (34.48%) |
10 (34.48%) |
9 (31.03%) |
15 (51.72%) |
12 (41.38%) |
4 (13.79%) |
19 (65.52%) |
13 (44.83%) |
| Przeciwnik przeważa | 12 (41.38%) |
7 (24.14%) |
19 (65.52%) |
18 (62.07%) |
16 (55.17%) |
12 (41.38%) |
10 (34.48%) |
2 (6.9%) |
8 (27.59%) |
16 (55.17%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atletico de Madrid | 6x (20.69%) |
10x (34.48%) |
8x (27.59%) |
4x (13.79%) |
0x (0%) |
1x (3.45%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (31.03%) |
8x (27.59%) |
2x (6.9%) |
8x (27.59%) |
1x (3.45%) |
1x (3.45%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.45%) |
5x (17.24%) |
7x (24.14%) |
5x (17.24%) |
3x (10.34%) |
6x (20.69%) |
2x (6.9%) |
| Club Atletico de Madrid zdobywa gola | 23x (79.31%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 20x (68.97%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (51.72%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (20.69%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (17.24%) |
| 2 | 4 (13.79%) |
| 3 | 1 (3.45%) |
| 4+ | 1 (3.45%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (24.14%) |
| 2 | 1 (3.45%) |
| 3 | 2 (6.9%) |
| 4+ | 2 (6.9%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (20.69%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (6.9%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (3.45%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (17.24%) |
| Remis - remis | 4 (13.79%) |
| Remis - porażka | 4 (13.79%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 7 (24.14%) |
| Ilość meczów | 18 (62.07%) |
| z tego zwycięstw | 10 (55.56%) |
| z tego remisów | 5 (27.78%) |
| z tego porażek | 3 (16.67%) |
| Ilość meczów | 10 (34.48%) |
| z tego zwycięstw | 1 (10%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 9 (90%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atletico de Madrid | 8x (27.59%) |
21x (72.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (6.9%) |
27x (93.1%) |
14x (48.28%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
29x (100%) |
29x (100%) |
12x (41.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (27.59%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |