|
FC Utrecht |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 4 (19.05%) | 6 (28.57%) | 11 (52.38%) |
| Eredivisie | 22.8.2026 | 18:45 | Sparta Rotterdam | 3:3 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 9.8.2026 | 14:30 | FC Groningen | 2:1 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 24.5.2026 | 12:15 | AFC Ajax | 1:1 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | AFC Ajax | 1:2 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 26.4.2026 | 12:15 | AS Excelsior | 5:0 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 16:30 | PSV Eindhoven | 4:3 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 15.3.2026 | 12:15 | FC Twente | 0:2 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 6.3.2026 | 20:00 | Heracles Almelo | 0:0 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 14.2.2026 | 21:00 | FC Groningen | 1:2 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 11.2.2026 | 21:00 | NEC Nijmegen | 1:3 | FC Utrecht |
| Statystyka | FC Utrecht | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.33 | 1.95 | 3.28 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.43 | 0.95 | 1.38 |
| xG | 1.35 | 1.67 | 3.02 |
| Strzały | 11.95 | 14.52 | 26.47 |
| Strzały na bramkę | 4.62 | 5.19 | 9.81 |
| Rogi | 4.95 | 4.71 | 9.66 |
| Żółte kartki | 1.57 | 1.29 | 2.86 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0 | 0.05 |
| Fauli | 11.14 | 10.29 | 21.43 |
| Posiadanie piłki | 45.14% | 54.86% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (19.05%) |
4 (19.05%) |
6 (28.57%) |
7 (33.33%) |
8 (38.1%) |
9 (42.86%) |
8 (38.1%) |
1 (4.76%) |
10 (47.62%) |
6 (28.57%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (52.38%) |
11 (52.38%) |
14 (66.67%) |
14 (66.67%) |
10 (47.62%) |
11 (52.38%) |
4 (19.05%) |
0 (0%) |
8 (38.1%) |
14 (66.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Utrecht | 5x (23.81%) |
7x (33.33%) |
6x (28.57%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (9.52%) |
8x (38.1%) |
5x (23.81%) |
2x (9.52%) |
3x (14.29%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.76%) |
2x (9.52%) |
5x (23.81%) |
5x (23.81%) |
2x (9.52%) |
3x (14.29%) |
3x (14.29%) |
| FC Utrecht zdobywa gola | 16x (76.19%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 19x (90.48%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (23.81%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (9.52%) |
| 2 | 2 (9.52%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (33.33%) |
| 2 | 2 (9.52%) |
| 3 | 1 (4.76%) |
| 4+ | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (9.52%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.76%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (9.52%) |
| Remis - remis | 4 (19.05%) |
| Remis - porażka | 0 (0%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (4.76%) |
| Porażka - porażka | 10 (47.62%) |
| Ilość meczów | 6 (28.57%) |
| z tego zwycięstw | 3 (50%) |
| z tego remisów | 2 (33.33%) |
| z tego porażek | 1 (16.67%) |
| Ilość meczów | 14 (66.67%) |
| z tego zwycięstw | 1 (7.14%) |
| z tego remisów | 3 (21.43%) |
| z tego porażek | 10 (71.43%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Utrecht | 4x (19.05%) |
17x (80.95%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 1x (4.76%) |
20x (95.24%) |
7x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
21x (100%) |
10x (47.62%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (23.81%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |