|
Getafe CF |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 8 (42.11%) | 3 (15.79%) | 8 (42.11%) |
| La Liga | 10.5.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 0:0 | Getafe CF |
| La Liga | 22.4.2026 | 20:00 | Real Sociedad de Fútbol | 0:1 | Getafe CF |
| La Liga | 13.4.2026 | 21:00 | Levante UD | 1:0 | Getafe CF |
| La Liga | 21.3.2026 | 16:15 | RCD Espanyol | 1:2 | Getafe CF |
| La Liga | 14.3.2026 | 16:15 | Club Atletico de Madrid | 1:0 | Getafe CF |
| La Liga | 2.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 0:1 | Getafe CF |
| La Liga | 8.2.2026 | 14:00 | Deportivo Alaves SAD | 0:2 | Getafe CF |
| La Liga | 26.1.2026 | 21:00 | Girona FC | 1:1 | Getafe CF |
| La Liga | 2.1.2026 | 21:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:1 | Getafe CF |
| La Liga | 21.12.2025 | 21:00 | Real Betis Balompie | 4:0 | Getafe CF |
| Statystyka | Getafe CF | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.84 | 1.16 | 2 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.32 | 0.53 | 0.85 |
| xG | 1.1 | 1.42 | 2.52 |
| Strzały | 9.63 | 12 | 21.63 |
| Strzały na bramkę | 2.89 | 4.47 | 7.36 |
| Rogi | 4.53 | 5.37 | 9.9 |
| Żółte kartki | 3.26 | 2.16 | 5.42 |
| Czerwone kartki | 0.21 | 0.16 | 0.37 |
| Fauli | 15.26 | 13.37 | 28.63 |
| Posiadanie piłki | 37.89% | 62.11% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 8 (42.11%) |
3 (15.79%) |
6 (31.58%) |
6 (31.58%) |
2 (10.53%) |
6 (31.58%) |
12 (63.16%) |
3 (15.79%) |
10 (52.63%) |
2 (10.53%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (42.11%) |
7 (36.84%) |
13 (68.42%) |
12 (63.16%) |
12 (63.16%) |
13 (68.42%) |
3 (15.79%) |
1 (5.26%) |
7 (36.84%) |
16 (84.21%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getafe CF | 8x (42.11%) |
6x (31.58%) |
5x (26.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (31.58%) |
8x (42.11%) |
2x (10.53%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (5.26%) |
6x (31.58%) |
5x (26.32%) |
6x (31.58%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Getafe CF zdobywa gola | 11x (57.89%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 13x (68.42%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 6x (31.58%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (31.58%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 2 (10.53%) |
| 4+ | 1 (5.26%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (15.79%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (26.32%) |
| Remis - remis | 2 (10.53%) |
| Remis - porażka | 2 (10.53%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (5.26%) |
| Porażka - porażka | 6 (31.58%) |
| Ilość meczów | 10 (52.63%) |
| z tego zwycięstw | 8 (80%) |
| z tego remisów | 1 (10%) |
| z tego porażek | 1 (10%) |
| Ilość meczów | 8 (42.11%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 1 (12.5%) |
| z tego porażek | 7 (87.5%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Getafe CF | 9x (47.37%) |
10x (52.63%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (21.05%) |
15x (78.95%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
16x (84.21%) |
4x (21.05%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |