|
Real Sociedad de Fútbol |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 5 (23.81%) | 7 (33.33%) | 9 (42.86%) |
| La Liga | 26.8.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 4:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 21.8.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 1:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 14.5.2026 | 20:00 | Girona FC | 1:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 4.5.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 26.4.2026 | 14:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 3:3 | Real Sociedad de Fútbol |
| Copa del Rey | 18.4.2026 | 21:00 | Club Atletico de Madrid | 2:2 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 20.3.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 3:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 7.3.2026 | 18:30 | Club Atletico de Madrid | 3:2 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 28.2.2026 | 18:30 | RCD Mallorca | 0:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| Statystyka | Real Sociedad de Fútbol | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.24 | 1.67 | 2.91 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.62 | 0.76 | 1.38 |
| xG | 1.3 | 1.76 | 3.06 |
| Strzały | 11.19 | 15.9 | 27.09 |
| Strzały na bramkę | 4.29 | 5.43 | 9.72 |
| Rogi | 4.9 | 4.38 | 9.28 |
| Żółte kartki | 2.67 | 2.19 | 4.86 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.19 | 0.24 |
| Fauli | 14.33 | 12.14 | 26.47 |
| Posiadanie piłki | 50.38% | 49.62% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 5 (23.81%) |
6 (28.57%) |
8 (38.1%) |
8 (38.1%) |
9 (42.86%) |
13 (61.9%) |
9 (42.86%) |
1 (4.76%) |
12 (57.14%) |
11 (52.38%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (42.86%) |
6 (28.57%) |
13 (61.9%) |
13 (61.9%) |
12 (57.14%) |
5 (23.81%) |
6 (28.57%) |
3 (14.29%) |
7 (33.33%) |
8 (38.1%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad de Fútbol | 3x (14.29%) |
13x (61.9%) |
2x (9.52%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (9.52%) |
11x (52.38%) |
2x (9.52%) |
4x (19.05%) |
2x (9.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
5x (23.81%) |
6x (28.57%) |
2x (9.52%) |
3x (14.29%) |
4x (19.05%) |
1x (4.76%) |
| Real Sociedad de Fútbol zdobywa gola | 18x (85.71%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 19x (90.48%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 16x (76.19%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (14.29%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (19.05%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (23.81%) |
| 2 | 2 (9.52%) |
| 3 | 2 (9.52%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 2 (9.52%) |
| Zwycięstwo - remis | 4 (19.05%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (4.76%) |
| Remis - remis | 2 (9.52%) |
| Remis - porażka | 6 (28.57%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (9.52%) |
| Porażka - remis | 1 (4.76%) |
| Porażka - porażka | 3 (14.29%) |
| Ilość meczów | 9 (42.86%) |
| z tego zwycięstw | 3 (33.33%) |
| z tego remisów | 5 (55.56%) |
| z tego porażek | 1 (11.11%) |
| Ilość meczów | 12 (57.14%) |
| z tego zwycięstw | 2 (16.67%) |
| z tego remisów | 2 (16.67%) |
| z tego porażek | 8 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 6 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad de Fútbol | 4x (19.05%) |
17x (80.95%) |
2x (9.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (19.05%) |
17x (80.95%) |
8x (38.1%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
21x (100%) |
11x (52.38%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.76%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (23.81%) |
| 2 | 2 (9.52%) |
| 3 | 0 (0%) |