CD Santa Clara - znak

CD Santa Clara

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 3 (15.79%) 8 (42.11%) 8 (42.11%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 29.8.2026 16:30 Alverca 1:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 15.8.2026 19:00 Academico de Viseu FC 0:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 16.5.2026 16:30 FC Porto 1:0 CD Santa Clara
Primeira Liga 2.5.2026 16:30 FC Arouca 2:2 CD Santa Clara
Primeira Liga 18.4.2026 19:00 Casa Pia AC 0:0 CD Santa Clara
Primeira Liga 3.4.2026 21:30 Sporting CP 4:2 CD Santa Clara
Primeira Liga 15.3.2026 16:30 AVS Futebol SAD 0:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 1.3.2026 16:30 CD Tondela 2:2 CD Santa Clara
Primeira Liga 21.2.2026 16:30 Alverca 1:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 7.2.2026 16:30 Estrela Amadora 1:0 CD Santa Clara

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CD Santa Clara Przeciwnicy Razem
Bramki 0.89 1.42 2.31
Bramki w pierwszej połowie 0.42 0.68 1.1
xG 1.24 1.31 2.55
Strzały 11.95 11.11 23.06
Strzały na bramkę 3.21 4.05 7.26
Rogi 4.47 4.74 9.21
Żółte kartki 2.32 2.26 4.58
Czerwone kartki 0.05 0.11 0.16
Fauli 12.95 13.68 26.63
Posiadanie piłki 47% 53% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 3
(15.79%)
2
(10.53%)
10
(52.63%)
10
(52.63%)
7
(36.84%)
10
(52.63%)
7
(36.84%)
1
(5.26%)
6
(31.58%)
8
(42.11%)
Przeciwnik przeważa 8
(42.11%)
5
(26.32%)
9
(47.37%)
7
(36.84%)
10
(52.63%)
8
(42.11%)
4
(21.05%)
2
(10.53%)
11
(57.89%)
10
(52.63%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CD Santa Clara 7x
(36.84%)
8x
(42.11%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(21.05%)
9x
(47.37%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.26%)
8x
(42.11%)
4x
(21.05%)
1x
(5.26%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
2x
(10.53%)
CD Santa Clara zdobywa gola 12x (63.16%)
Przeciwnik zdobywa gola 15x (78.95%)
Obie drużyny zdobędą gola 9x (47.37%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (21.05%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (31.58%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.26%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 1 (5.26%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 1 (5.26%)
Remis - zwycięstwo 2 (10.53%)
Remis - remis 7 (36.84%)
Remis - porażka 3 (15.79%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 1 (5.26%)
Porażka - porażka 4 (21.05%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 6 (31.58%)
z tego zwycięstw 3 (50%)
z tego remisów 1 (16.67%)
z tego porażek 2 (33.33%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 12 (63.16%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 6 (50%)
z tego porażek 6 (50%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 4
2:2 2
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 5
0:5 1
1:2 1
2:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CD Santa Clara 7x
(36.84%)
12x
(63.16%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(36.84%)
12x
(63.16%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
16x
(84.21%)
6x
(31.58%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)