|
Hamburger SV |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 4 (22.22%) | 4 (22.22%) | 10 (55.56%) |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 18:30 | Borussia Dortmund | 2:0 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1:1 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1:2 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 3:1 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 17:30 | VfB Stuttgart | 4:0 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 21.3.2026 | 18:30 | Borussia Dortmund | 3:2 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 7.3.2026 | 15:30 | VfL Wolfsburg | 1:2 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 20.2.2026 | 20:30 | 1. FSV Mainz 05 | 1:1 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 7.2.2026 | 15:30 | 1. FC Heidenheim | 0:2 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 23.1.2026 | 20:30 | FC St. Pauli | 0:0 | Hamburger SV |
| Statystyka | Hamburger SV | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.89 | 1.89 | 2.78 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.28 | 0.83 | 1.11 |
| xG | 1.31 | 1.85 | 3.16 |
| Strzały | 11.72 | 16.22 | 27.94 |
| Strzały na bramkę | 4.61 | 6.22 | 10.83 |
| Rogi | 3.56 | 5.61 | 9.17 |
| Żółte kartki | 2.11 | 2.22 | 4.33 |
| Czerwone kartki | 0.28 | 0.22 | 0.5 |
| Fauli | 11.61 | 12.06 | 23.67 |
| Posiadanie piłki | 46.17% | 53.83% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (22.22%) |
2 (11.11%) |
4 (22.22%) |
6 (33.33%) |
5 (27.78%) |
4 (22.22%) |
7 (38.89%) |
4 (22.22%) |
6 (33.33%) |
8 (44.44%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (55.56%) |
7 (38.89%) |
14 (77.78%) |
12 (66.67%) |
12 (66.67%) |
13 (72.22%) |
8 (44.44%) |
4 (22.22%) |
10 (55.56%) |
10 (55.56%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamburger SV | 6x (33.33%) |
8x (44.44%) |
4x (22.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (22.22%) |
5x (27.78%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
3x (16.67%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
4x (22.22%) |
4x (22.22%) |
2x (11.11%) |
4x (22.22%) |
0x (0%) |
| Hamburger SV zdobywa gola | 12x (66.67%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 14x (77.78%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (55.56%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (5.56%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (22.22%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 2 (11.11%) |
| 4+ | 2 (11.11%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (5.56%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (16.67%) |
| Remis - remis | 3 (16.67%) |
| Remis - porażka | 3 (16.67%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (5.56%) |
| Porażka - porażka | 6 (33.33%) |
| Ilość meczów | 5 (27.78%) |
| z tego zwycięstw | 2 (40%) |
| z tego remisów | 1 (20%) |
| z tego porażek | 2 (40%) |
| Ilość meczów | 11 (61.11%) |
| z tego zwycięstw | 2 (18.18%) |
| z tego remisów | 1 (9.09%) |
| z tego porażek | 8 (72.73%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamburger SV | 4x (22.22%) |
14x (77.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (11.11%) |
16x (88.89%) |
8x (44.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
17x (94.44%) |
11x (61.11%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (38.89%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |