|
1. FSV Mainz 05 |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 7 (33.33%) | 6 (28.57%) | 8 (38.1%) |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | 1. FC Heidenheim | 0:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 3.5.2026 | 15:30 | FC St. Pauli | 1:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 19:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 1:1 | 1. FSV Mainz 05 |
| Liga Konferencyjna | 16.4.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 4:0 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 1:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 0:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Liga Konferencyjna | 12.3.2026 | 21:00 | SK Sigma Ołomuniec | 0:0 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 28.2.2026 | 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1:1 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 13.2.2026 | 20:30 | Borussia Dortmund | 4:0 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 31.1.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 1:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Statystyka | 1. FSV Mainz 05 | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.14 | 1.57 | 2.71 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.67 | 0.71 | 1.38 |
| xG | 1.21 | 1.68 | 2.89 |
| Strzały | 10.1 | 14.76 | 24.86 |
| Strzały na bramkę | 3.76 | 5.48 | 9.24 |
| Rogi | 3.9 | 4.86 | 8.76 |
| Żółte kartki | 2.14 | 2.19 | 4.33 |
| Czerwone kartki | 0.14 | 0 | 0.14 |
| Fauli | 10.52 | 9.86 | 20.38 |
| Posiadanie piłki | 41.9% | 58.1% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 7 (33.33%) |
6 (28.57%) |
5 (23.81%) |
4 (19.05%) |
6 (28.57%) |
6 (28.57%) |
6 (28.57%) |
3 (14.29%) |
12 (57.14%) |
4 (19.05%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (38.1%) |
5 (23.81%) |
16 (76.19%) |
16 (76.19%) |
13 (61.9%) |
13 (61.9%) |
8 (38.1%) |
0 (0%) |
8 (38.1%) |
17 (80.95%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FSV Mainz 05 | 7x (33.33%) |
6x (28.57%) |
7x (33.33%) |
0x (0%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (19.05%) |
9x (42.86%) |
4x (19.05%) |
0x (0%) |
4x (19.05%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.76%) |
3x (14.29%) |
5x (23.81%) |
5x (23.81%) |
6x (28.57%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| 1. FSV Mainz 05 zdobywa gola | 14x (66.67%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (80.95%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (52.38%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (9.52%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (19.05%) |
| 2 | 2 (9.52%) |
| 3 | 1 (4.76%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (19.05%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 4 (19.05%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (19.05%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.76%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (14.29%) |
| Remis - remis | 4 (19.05%) |
| Remis - porażka | 3 (14.29%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (4.76%) |
| Porażka - porażka | 4 (19.05%) |
| Ilość meczów | 11 (52.38%) |
| z tego zwycięstw | 6 (54.55%) |
| z tego remisów | 3 (27.27%) |
| z tego porażek | 2 (18.18%) |
| Ilość meczów | 9 (42.86%) |
| z tego zwycięstw | 1 (11.11%) |
| z tego remisów | 2 (22.22%) |
| z tego porażek | 6 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:4 | 4 |
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FSV Mainz 05 | 6x (28.57%) |
15x (71.43%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (14.29%) |
18x (85.71%) |
5x (23.81%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
19x (90.48%) |
12x (57.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.76%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (9.52%) |
| 2 | 2 (9.52%) |
| 3 | 0 (0%) |