|
Go Ahead Eagles |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 44 | 12 (27.27%) | 14 (31.82%) | 18 (40.91%) |
| Eredivisie | 29.8.2026 | 18:45 | AZ Alkmaar | 5:2 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 23.8.2026 | 12:15 | Go Ahead Eagles | 3:1 | HFC ADO Den Haag |
| Eredivisie | 16.8.2026 | 14:30 | Feyenoord | 2:2 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 8.8.2026 | 18:45 | Go Ahead Eagles | 4:1 | Willem II Tilburg |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | NEC Nijmegen | 2:1 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | Go Ahead Eagles | 1:4 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 16:45 | Sparta Rotterdam | 2:2 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 23.4.2026 | 18:45 | Go Ahead Eagles | 0:0 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 11.4.2026 | 20:00 | FC Groningen | 0:0 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 5.4.2026 | 13:45 | Go Ahead Eagles | 5:0 | PEC Zwolle |
| Statystyka | Go Ahead Eagles | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.55 | 1.61 | 3.16 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.57 | 0.84 | 1.41 |
| xG | 1.4 | 1.94 | 3.34 |
| Strzały | 11.61 | 18.48 | 30.09 |
| Strzały na bramkę | 4.95 | 5.66 | 10.61 |
| Rogi | 4.91 | 6.02 | 10.93 |
| Żółte kartki | 1.5 | 1.32 | 2.82 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.05 | 0.14 |
| Fauli | 9.23 | 9.73 | 18.96 |
| Posiadanie piłki | 50.05% | 49.95% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 12 (27.27%) |
9 (20.45%) |
13 (29.55%) |
10 (22.73%) |
16 (36.36%) |
19 (43.18%) |
19 (43.18%) |
4 (9.09%) |
17 (38.64%) |
21 (47.73%) |
| Przeciwnik przeważa | 18 (40.91%) |
19 (43.18%) |
31 (70.45%) |
33 (75%) |
22 (50%) |
22 (50%) |
12 (27.27%) |
2 (4.55%) |
20 (45.45%) |
22 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Go Ahead Eagles | 10x (22.73%) |
13x (29.55%) |
15x (34.09%) |
2x (4.55%) |
2x (4.55%) |
1x (2.27%) |
1x (2.27%) |
| Przeciwnicy | 10x (22.73%) |
12x (27.27%) |
14x (31.82%) |
2x (4.55%) |
5x (11.36%) |
1x (2.27%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (6.82%) |
4x (9.09%) |
9x (20.45%) |
8x (18.18%) |
12x (27.27%) |
4x (9.09%) |
4x (9.09%) |
| Go Ahead Eagles zdobywa gola | 34x (77.27%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 34x (77.27%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 27x (61.36%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 10x (22.73%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (9.09%) |
| 2 | 3 (6.82%) |
| 3 | 2 (4.55%) |
| 4+ | 3 (6.82%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (15.91%) |
| 2 | 7 (15.91%) |
| 3 | 3 (6.82%) |
| 4+ | 1 (2.27%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (13.64%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (4.55%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.27%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (13.64%) |
| Remis - remis | 6 (13.64%) |
| Remis - porażka | 4 (9.09%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 6 (13.64%) |
| Porażka - porażka | 13 (29.55%) |
| Ilość meczów | 14 (31.82%) |
| z tego zwycięstw | 9 (64.29%) |
| z tego remisów | 4 (28.57%) |
| z tego porażek | 1 (7.14%) |
| Ilość meczów | 27 (61.36%) |
| z tego zwycięstw | 3 (11.11%) |
| z tego remisów | 7 (25.93%) |
| z tego porażek | 17 (62.96%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 7 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 3 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 2 |
| 2:4 | 2 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Go Ahead Eagles | 13x (29.55%) |
31x (70.45%) |
8x (18.18%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (6.82%) |
41x (93.18%) |
22x (50%) |
3x (6.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
44x (100%) |
42x (95.45%) |
34x (77.27%) |
6x (13.64%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (11.36%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 15 (34.09%) |
| 2 | 3 (6.82%) |
| 3 | 2 (4.55%) |