|
1. FC Köln |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 6 (17.14%) | 11 (31.43%) | 18 (51.43%) |
| Bundesliga | 4.9.2026 | 20:30 | VfB Stuttgart | 4:1 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | FC Bayern München | 5:1 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 10.5.2026 | 17:30 | 1. FC Köln | 1:3 | 1. FC Heidenheim |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 2:2 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 1:2 | Bayer 04 Leverkusen |
| Bundesliga | 17.4.2026 | 20:30 | FC St. Pauli | 1:1 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:1 | SV Werder Bremen |
| Bundesliga | 5.4.2026 | 17:30 | Eintracht Frankfurt | 2:2 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 21.3.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:3 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Statystyka | 1. FC Köln | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.4 | 2.06 | 3.46 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.54 | 0.91 | 1.45 |
| xG | 1.52 | 1.57 | 3.09 |
| Strzały | 13.57 | 13.77 | 27.34 |
| Strzały na bramkę | 4.8 | 5 | 9.8 |
| Rogi | 4.89 | 5.6 | 10.49 |
| Żółte kartki | 1.77 | 2.2 | 3.97 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.11 | 0.2 |
| Fauli | 8.29 | 10.51 | 18.8 |
| Posiadanie piłki | 46.66% | 53.34% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (17.14%) |
5 (14.29%) |
16 (45.71%) |
15 (42.86%) |
14 (40%) |
14 (40%) |
9 (25.71%) |
3 (8.57%) |
9 (25.71%) |
13 (37.14%) |
| Przeciwnik przeważa | 18 (51.43%) |
16 (45.71%) |
19 (54.29%) |
17 (48.57%) |
19 (54.29%) |
17 (48.57%) |
15 (42.86%) |
3 (8.57%) |
22 (62.86%) |
21 (60%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Köln | 4x (11.43%) |
20x (57.14%) |
5x (14.29%) |
5x (14.29%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (5.71%) |
10x (28.57%) |
12x (34.29%) |
7x (20%) |
3x (8.57%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
4x (11.43%) |
7x (20%) |
6x (17.14%) |
10x (28.57%) |
4x (11.43%) |
4x (11.43%) |
| 1. FC Köln zdobywa gola | 31x (88.57%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 33x (94.29%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 29x (82.86%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 8x (22.86%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 7 (20%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (11.43%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.86%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Remis - remis | 8 (22.86%) |
| Remis - porażka | 6 (17.14%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (5.71%) |
| Porażka - remis | 2 (5.71%) |
| Porażka - porażka | 12 (34.29%) |
| Ilość meczów | 13 (37.14%) |
| z tego zwycięstw | 4 (30.77%) |
| z tego remisów | 4 (30.77%) |
| z tego porażek | 5 (38.46%) |
| Ilość meczów | 22 (62.86%) |
| z tego zwycięstw | 2 (9.09%) |
| z tego remisów | 7 (31.82%) |
| z tego porażek | 13 (59.09%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 5 |
| 1:3 | 5 |
| 1:4 | 2 |
| 1:5 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Köln | 4x (11.43%) |
31x (88.57%) |
7x (20%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (14.29%) |
30x (85.71%) |
7x (20%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
34x (97.14%) |
20x (57.14%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |