|
FC Augsburg |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 34 | 12 (35.29%) | 7 (20.59%) | 15 (44.12%) |
| Bundesliga | 30.8.2026 | 17:30 | FC Augsburg | 3:0 | FC Schalke 04 |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 4:0 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | FC Augsburg | 3:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:3 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | FC Augsburg | 1:1 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1:2 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 10.4.2026 | 20:30 | FC Augsburg | 2:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | Hamburger SV | 1:1 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 22.3.2026 | 19:30 | FC Augsburg | 2:5 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 14.3.2026 | 15:30 | Borussia Dortmund | 2:0 | FC Augsburg |
| Statystyka | FC Augsburg | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.26 | 1.71 | 2.97 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.56 | 0.88 | 1.44 |
| xG | 1.48 | 1.59 | 3.07 |
| Strzały | 13.53 | 14.41 | 27.94 |
| Strzały na bramkę | 4.76 | 4.82 | 9.58 |
| Rogi | 4.79 | 5.5 | 10.29 |
| Żółte kartki | 2.12 | 1.62 | 3.74 |
| Czerwone kartki | 0.03 | 0.12 | 0.15 |
| Fauli | 10.44 | 11.24 | 21.68 |
| Posiadanie piłki | 44.71% | 55.29% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 12 (35.29%) |
9 (26.47%) |
12 (35.29%) |
12 (35.29%) |
15 (44.12%) |
12 (35.29%) |
17 (50%) |
1 (2.94%) |
14 (41.18%) |
6 (17.65%) |
| Przeciwnik przeważa | 15 (44.12%) |
12 (35.29%) |
22 (64.71%) |
17 (50%) |
13 (38.24%) |
16 (47.06%) |
10 (29.41%) |
4 (11.76%) |
16 (47.06%) |
27 (79.41%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Augsburg | 10x (29.41%) |
10x (29.41%) |
9x (26.47%) |
5x (14.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (17.65%) |
13x (38.24%) |
8x (23.53%) |
2x (5.88%) |
3x (8.82%) |
1x (2.94%) |
1x (2.94%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.94%) |
5x (14.71%) |
8x (23.53%) |
8x (23.53%) |
7x (20.59%) |
3x (8.82%) |
2x (5.88%) |
| FC Augsburg zdobywa gola | 24x (70.59%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 28x (82.35%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 19x (55.88%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (14.71%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (17.65%) |
| 2 | 5 (14.71%) |
| 3 | 1 (2.94%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (20.59%) |
| 2 | 2 (5.88%) |
| 3 | 3 (8.82%) |
| 4+ | 3 (8.82%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (14.71%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (8.82%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.94%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (14.71%) |
| Remis - remis | 4 (11.76%) |
| Remis - porażka | 4 (11.76%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (5.88%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 10 (29.41%) |
| Ilość meczów | 17 (50%) |
| z tego zwycięstw | 8 (47.06%) |
| z tego remisów | 6 (35.29%) |
| z tego porażek | 3 (17.65%) |
| Ilość meczów | 16 (47.06%) |
| z tego zwycięstw | 4 (25%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 12 (75%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 2 |
| 0:6 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Augsburg | 4x (11.76%) |
30x (88.24%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (5.88%) |
32x (94.12%) |
2x (5.88%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
34x (100%) |
33x (97.06%) |
20x (58.82%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.94%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 1 (2.94%) |
| 3 | 0 (0%) |