|
ACF Fiorentina |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 36 | 8 (22.22%) | 14 (38.89%) | 14 (38.89%) |
| Serie A | 10.5.2026 | 15:00 | ACF Fiorentina | 0:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 4.5.2026 | 20:45 | AS Roma | 4:0 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 26.4.2026 | 12:30 | ACF Fiorentina | 0:0 | US Sassuolo Calcio |
| Serie A | 20.4.2026 | 20:45 | U.S. Lecce | 1:1 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 13.4.2026 | 20:45 | ACF Fiorentina | 1:0 | SS Lazio |
| Serie A | 4.4.2026 | 18:00 | Hellas Verona FC | 0:1 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 22.3.2026 | 20:45 | ACF Fiorentina | 1:1 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 16.3.2026 | 20:45 | US Cremonese | 1:4 | ACF Fiorentina |
| Serie A | 8.3.2026 | 15:00 | ACF Fiorentina | 0:0 | Parma FC |
| Serie A | 2.3.2026 | 20:45 | Udinese Calcio | 3:0 | ACF Fiorentina |
| Statystyka | ACF Fiorentina | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.06 | 1.36 | 2.42 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.42 | 0.56 | 0.98 |
| xG | 1.34 | 1.44 | 2.78 |
| Strzały | 12.94 | 13 | 25.94 |
| Strzały na bramkę | 3.42 | 4.5 | 7.92 |
| Rogi | 4.56 | 4.58 | 9.14 |
| Żółte kartki | 2.19 | 2.17 | 4.36 |
| Czerwone kartki | 0.06 | 0.14 | 0.2 |
| Fauli | 12.14 | 15.28 | 27.42 |
| Posiadanie piłki | 51.5% | 48.5% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 8 (22.22%) |
8 (22.22%) |
18 (50%) |
18 (50%) |
14 (38.89%) |
18 (50%) |
13 (36.11%) |
1 (2.78%) |
7 (19.44%) |
22 (61.11%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (38.89%) |
14 (38.89%) |
18 (50%) |
16 (44.44%) |
18 (50%) |
16 (44.44%) |
12 (33.33%) |
3 (8.33%) |
25 (69.44%) |
13 (36.11%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ACF Fiorentina | 11x (30.56%) |
17x (47.22%) |
6x (16.67%) |
0x (0%) |
1x (2.78%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (25%) |
11x (30.56%) |
11x (30.56%) |
4x (11.11%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 5x (13.89%) |
6x (16.67%) |
6x (16.67%) |
10x (27.78%) |
7x (19.44%) |
1x (2.78%) |
1x (2.78%) |
| ACF Fiorentina zdobywa gola | 25x (69.44%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 27x (75%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 21x (58.33%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (11.11%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (16.67%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 1 (2.78%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.22%) |
| 2 | 3 (8.33%) |
| 3 | 2 (5.56%) |
| 4+ | 1 (2.78%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (16.67%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.78%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.78%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (5.56%) |
| Remis - remis | 9 (25%) |
| Remis - porażka | 3 (8.33%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 4 (11.11%) |
| Porażka - porażka | 10 (27.78%) |
| Ilość meczów | 15 (41.67%) |
| z tego zwycięstw | 8 (53.33%) |
| z tego remisów | 3 (20%) |
| z tego porażek | 4 (26.67%) |
| Ilość meczów | 16 (44.44%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 6 (37.5%) |
| z tego porażek | 10 (62.5%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:1 | 2 |
| 4:1 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 6 |
| 1:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ACF Fiorentina | 11x (30.56%) |
25x (69.44%) |
6x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (16.67%) |
30x (83.33%) |
5x (13.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
36x (100%) |
36x (100%) |
14x (38.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (13.89%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | M | Z | R | P | Wynik | Punkty | Mecz u siebie | Mecz na wyjeździe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Internazionale Milano | 36 | 27 | 4 | 5 | 85:31 | 85 | 1:1 | 3:0 |
| 2 | SSC Napoli | 36 | 21 | 7 | 8 | 54:36 | 70 | 1:3 | 2:1 |
| 3 | Juventus FC | 36 | 19 | 11 | 6 | 59:30 | 68 | 1:1 | - |
| 4 | AS Roma | 36 | 21 | 4 | 11 | 55:31 | 67 | 1:2 | 4:0 |
| 5 | AC Milan | 36 | 19 | 10 | 7 | 50:32 | 67 | 1:1 | 2:1 |
| 6 | Calcio Como | 36 | 18 | 11 | 7 | 60:28 | 65 | 1:2 | 1:2 |
| 7 | Atalanta BC | 36 | 15 | 13 | 8 | 50:34 | 58 | - | 2:0 |
| 8 | Bologna FC | 36 | 15 | 7 | 14 | 45:43 | 52 | 2:2 | 1:2 |
| 9 | SS Lazio | 36 | 13 | 12 | 11 | 39:37 | 51 | 1:0 | 2:2 |
| 10 | Udinese Calcio | 36 | 14 | 8 | 14 | 45:46 | 50 | 5:1 | 3:0 |
| 11 | US Sassuolo Calcio | 36 | 14 | 7 | 15 | 44:46 | 49 | 0:0 | 3:1 |
| 12 | Torino FC | 36 | 12 | 8 | 16 | 41:59 | 44 | 2:2 | 0:0 |
| 13 | Parma FC | 36 | 10 | 12 | 14 | 27:45 | 42 | 0:0 | 1:0 |
| 14 | Genoa CFC | 36 | 10 | 11 | 15 | 40:48 | 41 | 0:0 | 2:2 |
| 15 | ACF Fiorentina | 36 | 8 | 14 | 14 | 38:49 | 38 | - | - |
| 16 | Cagliari Calcio | 36 | 9 | 10 | 17 | 36:51 | 37 | 1:2 | 1:1 |
| 17 | U.S. Lecce | 36 | 8 | 8 | 20 | 24:48 | 32 | 0:1 | 1:1 |
| 18 | US Cremonese | 36 | 7 | 10 | 19 | 30:53 | 31 | 1:0 | 1:4 |
| 19 | Hellas Verona FC | 36 | 3 | 11 | 22 | 24:58 | 20 | 1:2 | 0:1 |
| 20 | AC Pisa 1909 | 36 | 2 | 12 | 22 | 25:66 | 18 | 1:0 | 0:0 |