|
Crystal Palace FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 59 | 23 (38.98%) | 19 (32.2%) | 17 (28.81%) |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:2 | Everton FC |
| Liga Konferencyjna | 7.5.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 2:1 | FC Shakhtar Donetsk |
| Premier League | 3.5.2026 | 15:00 | AFC Bournemouth | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Liga Konferencyjna | 30.4.2026 | 21:00 | FC Shakhtar Donetsk | 1:3 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | Liverpool FC | 3:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 20.4.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 0:0 | West Ham United FC |
| Liga Konferencyjna | 16.4.2026 | 21:00 | ACF Fiorentina | 2:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 12.4.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:1 | Newcastle United FC |
| Liga Konferencyjna | 9.4.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 3:0 | ACF Fiorentina |
| Liga Konferencyjna | 19.3.2026 | 18:45 | AEK Larnaca FC | 1:2 | Crystal Palace FC |
| Statystyka | Crystal Palace FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.32 | 1.1 | 2.42 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.71 | 0.46 | 1.17 |
| xG | 1.44 | 1.28 | 2.72 |
| Strzały | 12.8 | 11 | 23.8 |
| Strzały na bramkę | 4.44 | 3.75 | 8.19 |
| Rogi | 4.19 | 4.61 | 8.8 |
| Żółte kartki | 1.76 | 1.98 | 3.74 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.15 | 0.2 |
| Fauli | 11.05 | 9.56 | 20.61 |
| Posiadanie piłki | 47.93% | 52.07% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 23 (38.98%) |
25 (42.37%) |
33 (55.93%) |
33 (55.93%) |
31 (52.54%) |
30 (50.85%) |
22 (37.29%) |
3 (5.08%) |
36 (61.02%) |
25 (42.37%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (28.81%) |
12 (20.34%) |
25 (42.37%) |
23 (38.98%) |
22 (37.29%) |
25 (42.37%) |
22 (37.29%) |
8 (13.56%) |
14 (23.73%) |
33 (55.93%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 14x (23.73%) |
22x (37.29%) |
14x (23.73%) |
8x (13.56%) |
1x (1.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 21x (35.59%) |
19x (32.2%) |
12x (20.34%) |
6x (10.17%) |
1x (1.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 8x (13.56%) |
8x (13.56%) |
12x (20.34%) |
19x (32.2%) |
8x (13.56%) |
2x (3.39%) |
2x (3.39%) |
| Crystal Palace FC zdobywa gola | 45x (76.27%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 38x (64.41%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 32x (54.24%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (10.17%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (18.64%) |
| 2 | 8 (13.56%) |
| 3 | 4 (6.78%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (18.64%) |
| 2 | 3 (5.08%) |
| 3 | 3 (5.08%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 16 (27.12%) |
| Zwycięstwo - remis | 5 (8.47%) |
| Zwycięstwo - porażka | 4 (6.78%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (10.17%) |
| Remis - remis | 12 (20.34%) |
| Remis - porażka | 4 (6.78%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (1.69%) |
| Porażka - remis | 2 (3.39%) |
| Porażka - porażka | 9 (15.25%) |
| Ilość meczów | 33 (55.93%) |
| z tego zwycięstw | 20 (60.61%) |
| z tego remisów | 6 (18.18%) |
| z tego porażek | 7 (21.21%) |
| Ilość meczów | 18 (30.51%) |
| z tego zwycięstw | 3 (16.67%) |
| z tego remisów | 5 (27.78%) |
| z tego porażek | 10 (55.56%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 4 |
| 3:1 | 3 |
| 4:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 8 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 7 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 10x (16.95%) |
49x (83.05%) |
6x (10.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 18x (30.51%) |
41x (69.49%) |
4x (6.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
59x (100%) |
56x (94.92%) |
17x (28.81%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (16.95%) |
| 2 | 2 (3.39%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (6.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |