Moreirense FC - znak

Moreirense FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
34 10 (29.41%) 8 (23.53%) 16 (47.06%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 4.9.2026 21:15 FC Porto 2:1 Moreirense FC
Primeira Liga 30.8.2026 19:00 Casa Pia AC 0:1 Moreirense FC
Primeira Liga 16.8.2026 19:00 FC Arouca 4:0 Moreirense FC
Primeira Liga 9.8.2026 21:30 Moreirense FC 2:2 SC Braga
Primeira Liga 16.5.2026 16:30 Moreirense FC 0:0 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 CD Tondela 2:0 Moreirense FC
Primeira Liga 2.5.2026 16:30 Moreirense FC 3:2 Estrela Amadora
Primeira Liga 25.4.2026 19:00 SL Benfica 4:1 Moreirense FC
Primeira Liga 20.4.2026 21:15 Moreirense FC 1:0 GD Estoril Praia
Primeira Liga 10.4.2026 21:45 FC Famalicão 1:1 Moreirense FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Moreirense FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.06 1.59 2.65
Bramki w pierwszej połowie 0.47 0.68 1.15
xG 0.99 1.53 2.52
Strzały 8.59 13.74 22.33
Strzały na bramkę 3.29 4.76 8.05
Rogi 3.59 4.79 8.38
Żółte kartki 2.44 2.06 4.5
Czerwone kartki 0.12 0 0.12
Fauli 13.68 15 28.68
Posiadanie piłki 48% 52% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(29.41%)
6
(17.65%)
8
(23.53%)
7
(20.59%)
12
(35.29%)
12
(35.29%)
17
(50%)
4
(11.76%)
13
(38.24%)
13
(38.24%)
Przeciwnik przeważa 16
(47.06%)
11
(32.35%)
26
(76.47%)
24
(70.59%)
18
(52.94%)
18
(52.94%)
11
(32.35%)
0
(0%)
17
(50%)
21
(61.76%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Moreirense FC 11x
(32.35%)
13x
(38.24%)
7x
(20.59%)
3x
(8.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(23.53%)
9x
(26.47%)
9x
(26.47%)
5x
(14.71%)
3x
(8.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(5.88%)
7x
(20.59%)
6x
(17.65%)
10x
(29.41%)
5x
(14.71%)
3x
(8.82%)
1x
(2.94%)
Moreirense FC zdobywa gola 23x (67.65%)
Przeciwnik zdobywa gola 26x (76.47%)
Obie drużyny zdobędą gola 17x (50%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (14.71%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (20.59%)
2 3 (8.82%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (26.47%)
2 1 (2.94%)
3 4 (11.76%)
4+ 2 (5.88%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (11.76%)
Zwycięstwo - remis 2 (5.88%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 5 (14.71%)
Remis - remis 4 (11.76%)
Remis - porażka 8 (23.53%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.94%)
Porażka - remis 2 (5.88%)
Porażka - porażka 8 (23.53%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 14 (41.18%)
z tego zwycięstw 8 (57.14%)
z tego remisów 3 (21.43%)
z tego porażek 3 (21.43%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 18 (52.94%)
z tego zwycięstw 2 (11.11%)
z tego remisów 3 (16.67%)
z tego porażek 13 (72.22%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 4
2:0 2
2:1 2
3:1 1
3:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 3
2:2 2
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 1
0:3 3
0:4 2
1:2 5
1:4 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Moreirense FC 18x
(52.94%)
16x
(47.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(14.71%)
29x
(85.29%)
6x
(17.65%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
34x
(100%)
31x
(91.18%)
7x
(20.59%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 10 (29.41%)
2 1 (2.94%)
3 0 (0%)