FC Famalicão - znak

FC Famalicão

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
35 12 (34.29%) 12 (34.29%) 11 (31.43%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 30.8.2026 21:30 FC Famalicão 0:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 23.8.2026 19:00 CD Santa Clara 1:0 FC Famalicão
Primeira Liga 16.8.2026 21:30 FC Famalicão 1:2 CS Maritimo
Primeira Liga 7.8.2026 21:15 GD Estoril Praia 1:1 FC Famalicão
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 FC Famalicão 1:0 Alverca
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Estrela Amadora 0:0 FC Famalicão
Primeira Liga 2.5.2026 19:00 FC Famalicão 2:2 SL Benfica
Primeira Liga 26.4.2026 16:30 GD Estoril Praia 0:1 FC Famalicão
Primeira Liga 19.4.2026 21:30 SC Braga 2:2 FC Famalicão
Primeira Liga 10.4.2026 21:45 FC Famalicão 1:1 Moreirense FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Famalicão Przeciwnicy Razem
Bramki 1.14 1.06 2.2
Bramki w pierwszej połowie 0.46 0.49 0.95
xG 1.39 1.17 2.56
Strzały 12.09 10.11 22.2
Strzały na bramkę 4.2 3.49 7.69
Rogi 5.4 4.86 10.26
Żółte kartki 2.31 2.31 4.62
Czerwone kartki 0.03 0.11 0.14
Fauli 14.89 16.17 31.06
Posiadanie piłki 52.37% 47.63% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 12
(34.29%)
7
(20%)
23
(65.71%)
20
(57.14%)
19
(54.29%)
18
(51.43%)
14
(40%)
1
(2.86%)
16
(45.71%)
20
(57.14%)
Przeciwnik przeważa 11
(31.43%)
8
(22.86%)
12
(34.29%)
12
(34.29%)
12
(34.29%)
15
(42.86%)
15
(42.86%)
4
(11.43%)
16
(45.71%)
12
(34.29%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Famalicão 10x
(28.57%)
14x
(40%)
8x
(22.86%)
2x
(5.71%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 14x
(40%)
11x
(31.43%)
7x
(20%)
1x
(2.86%)
1x
(2.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 4x
(11.43%)
11x
(31.43%)
6x
(17.14%)
5x
(14.29%)
6x
(17.14%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
FC Famalicão zdobywa gola 25x (71.43%)
Przeciwnik zdobywa gola 21x (60%)
Obie drużyny zdobędą gola 15x (42.86%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (14.29%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (20%)
2 3 (8.57%)
3 1 (2.86%)
4+ 1 (2.86%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (25.71%)
2 0 (0%)
3 1 (2.86%)
4+ 1 (2.86%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (14.29%)
Zwycięstwo - remis 2 (5.71%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 7 (20%)
Remis - remis 7 (20%)
Remis - porażka 6 (17.14%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 3 (8.57%)
Porażka - porażka 5 (14.29%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 17 (48.57%)
z tego zwycięstw 11 (64.71%)
z tego remisów 3 (17.65%)
z tego porażek 3 (17.65%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 14 (40%)
z tego zwycięstw 1 (7.14%)
z tego remisów 5 (35.71%)
z tego porażek 8 (57.14%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 6
2:0 2
2:1 1
3:0 1
3:1 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 4
1:1 4
2:2 4

Porażki

Wynik Ilość
0:1 5
0:5 1
1:2 3
1:4 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Famalicão 8x
(22.86%)
27x
(77.14%)
5x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(31.43%)
24x
(68.57%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
35x
(100%)
31x
(88.57%)
7x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (17.14%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (11.43%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)