SC Heerenveen - znak

SC Heerenveen

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
37 16 (43.24%) 9 (24.32%) 12 (32.43%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 30.8.2026 14:30 Willem II Tilburg 2:2 SC Heerenveen
Eredivisie 22.8.2026 21:00 SC Heerenveen 0:2 PEC Zwolle
Eredivisie 16.8.2026 16:45 AFC Ajax 2:2 SC Heerenveen
Eredivisie 9.8.2026 16:45 SC Heerenveen 1:0 FC Twente
Eredivisie 21.5.2026 21:00 FC Utrecht 3:2 SC Heerenveen
Eredivisie 17.5.2026 14:30 SC Heerenveen 0:0 AFC Ajax
Eredivisie 11.5.2026 14:30 NAC Breda 2:0 SC Heerenveen
Eredivisie 3.5.2026 12:15 FC Volendam 0:2 SC Heerenveen
Eredivisie 25.4.2026 18:45 SC Heerenveen 2:1 Fortuna Sittard
Eredivisie 12.4.2026 16:45 AZ Alkmaar 3:0 SC Heerenveen

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SC Heerenveen Przeciwnicy Razem
Bramki 1.7 1.62 3.32
Bramki w pierwszej połowie 0.65 0.7 1.35
xG 1.63 1.69 3.32
Strzały 14.35 15.11 29.46
Strzały na bramkę 5.35 5.54 10.89
Rogi 5.27 5.38 10.65
Żółte kartki 1.24 1.3 2.54
Czerwone kartki 0.03 0.08 0.11
Fauli 10.32 9.14 19.46
Posiadanie piłki 51.38% 48.62% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 16
(43.24%)
13
(35.14%)
16
(43.24%)
18
(48.65%)
17
(45.95%)
15
(40.54%)
13
(35.14%)
0
(0%)
23
(62.16%)
20
(54.05%)
Przeciwnik przeważa 12
(32.43%)
12
(32.43%)
21
(56.76%)
19
(51.35%)
17
(45.95%)
19
(51.35%)
14
(37.84%)
2
(5.41%)
12
(32.43%)
17
(45.95%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SC Heerenveen 9x
(24.32%)
6x
(16.22%)
11x
(29.73%)
9x
(24.32%)
2x
(5.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(16.22%)
11x
(29.73%)
14x
(37.84%)
4x
(10.81%)
1x
(2.7%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(2.7%)
2x
(5.41%)
8x
(21.62%)
9x
(24.32%)
9x
(24.32%)
6x
(16.22%)
2x
(5.41%)
SC Heerenveen zdobywa gola 28x (75.68%)
Przeciwnik zdobywa gola 31x (83.78%)
Obie drużyny zdobędą gola 23x (62.16%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 10x (27.03%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (18.92%)
2 5 (13.51%)
3 4 (10.81%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (8.11%)
2 6 (16.22%)
3 2 (5.41%)
4+ 1 (2.7%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 10 (27.03%)
Zwycięstwo - remis 3 (8.11%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (10.81%)
Remis - remis 3 (8.11%)
Remis - porażka 5 (13.51%)
Porażka - zwycięstwo 2 (5.41%)
Porażka - remis 3 (8.11%)
Porażka - porażka 7 (18.92%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 14 (37.84%)
z tego zwycięstw 11 (78.57%)
z tego remisów 2 (14.29%)
z tego porażek 1 (7.14%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 22 (59.46%)
z tego zwycięstw 5 (22.73%)
z tego remisów 6 (27.27%)
z tego porażek 11 (50%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 1
2:1 4
3:0 3
3:1 3
3:2 2
4:1 1
4:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 2
2:2 5
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 5
0:3 1
0:5 1
1:2 1
1:3 1
1:4 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Heerenveen 3x
(8.11%)
34x
(91.89%)
8x
(21.62%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(10.81%)
33x
(89.19%)
11x
(29.73%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
37x
(100%)
37x
(100%)
27x
(72.97%)
2x
(5.41%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (13.51%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (16.22%)
2 1 (2.7%)
3 0 (0%)