|
Sparta Rotterdam |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 36 | 11 (30.56%) | 9 (25%) | 16 (44.44%) |
| Eredivisie | 4.9.2026 | 20:00 | Sparta Rotterdam | 2:2 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 29.8.2026 | 16:30 | AS Excelsior | 2:1 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 22.8.2026 | 18:45 | Sparta Rotterdam | 3:3 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 14.8.2026 | 20:00 | SC Telstar | 1:3 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 9.8.2026 | 12:15 | Sparta Rotterdam | 0:1 | Feyenoord |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | Sparta Rotterdam | 2:3 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | FC Twente | 4:0 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 16:45 | Sparta Rotterdam | 2:2 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 22.4.2026 | 20:00 | SC Telstar | 4:1 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 11.4.2026 | 18:45 | Sparta Rotterdam | 0:2 | PSV Eindhoven |
| Statystyka | Sparta Rotterdam | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.22 | 1.72 | 2.94 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.47 | 0.53 | 1 |
| xG | 1.53 | 1.7 | 3.23 |
| Strzały | 13.67 | 15.28 | 28.95 |
| Strzały na bramkę | 4.61 | 5.33 | 9.94 |
| Rogi | 5.14 | 6.33 | 11.47 |
| Żółte kartki | 1.69 | 1.86 | 3.55 |
| Czerwone kartki | 0.03 | 0.06 | 0.09 |
| Fauli | 10.42 | 11.14 | 21.56 |
| Posiadanie piłki | 49.14% | 50.86% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (30.56%) |
10 (27.78%) |
17 (47.22%) |
16 (44.44%) |
15 (41.67%) |
13 (36.11%) |
12 (33.33%) |
1 (2.78%) |
16 (44.44%) |
16 (44.44%) |
| Przeciwnik przeważa | 16 (44.44%) |
11 (30.56%) |
19 (52.78%) |
18 (50%) |
19 (52.78%) |
23 (63.89%) |
16 (44.44%) |
2 (5.56%) |
20 (55.56%) |
18 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sparta Rotterdam | 9x (25%) |
15x (41.67%) |
8x (22.22%) |
3x (8.33%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (27.78%) |
7x (19.44%) |
7x (19.44%) |
8x (22.22%) |
3x (8.33%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.78%) |
8x (22.22%) |
8x (22.22%) |
5x (13.89%) |
8x (22.22%) |
2x (5.56%) |
4x (11.11%) |
| Sparta Rotterdam zdobywa gola | 27x (75%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 26x (72.22%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 18x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (19.44%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (16.67%) |
| 2 | 5 (13.89%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (19.44%) |
| 2 | 3 (8.33%) |
| 3 | 3 (8.33%) |
| 4+ | 3 (8.33%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (22.22%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (5.56%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (8.33%) |
| Remis - remis | 6 (16.67%) |
| Remis - porażka | 6 (16.67%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (2.78%) |
| Porażka - porażka | 10 (27.78%) |
| Ilość meczów | 16 (44.44%) |
| z tego zwycięstw | 11 (68.75%) |
| z tego remisów | 4 (25%) |
| z tego porażek | 1 (6.25%) |
| Ilość meczów | 19 (52.78%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 4 (21.05%) |
| z tego porażek | 15 (78.95%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 4 |
| 3:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sparta Rotterdam | 6x (16.67%) |
30x (83.33%) |
8x (22.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (5.56%) |
34x (94.44%) |
9x (25%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
36x (100%) |
35x (97.22%) |
24x (66.67%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.22%) |
| 2 | 1 (2.78%) |
| 3 | 0 (0%) |