|
Fortuna Sittard |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 12 (34.29%) | 6 (17.14%) | 17 (48.57%) |
| Eredivisie | 28.8.2026 | 20:00 | FC Groningen | 2:3 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 22.8.2026 | 16:30 | Fortuna Sittard | 0:2 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 15.8.2026 | 21:00 | Fortuna Sittard | 3:1 | SC Cambuur |
| Eredivisie | 8.8.2026 | 20:00 | PSV Eindhoven | 2:2 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | FC Utrecht | 2:0 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | Fortuna Sittard | 3:2 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 14:30 | Fortuna Sittard | 1:2 | Feyenoord |
| Eredivisie | 25.4.2026 | 18:45 | SC Heerenveen | 2:1 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 12:15 | Fortuna Sittard | 1:1 | NAC Breda |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 19:00 | AZ Alkmaar | 2:0 | Fortuna Sittard |
| Statystyka | Fortuna Sittard | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.46 | 1.83 | 3.29 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.77 | 0.86 | 1.63 |
| xG | 1.3 | 1.86 | 3.16 |
| Strzały | 11.83 | 15.94 | 27.77 |
| Strzały na bramkę | 4.4 | 5.83 | 10.23 |
| Rogi | 4 | 7.2 | 11.2 |
| Żółte kartki | 1.8 | 1.29 | 3.09 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.03 | 0.14 |
| Fauli | 11.69 | 11.6 | 23.29 |
| Posiadanie piłki | 42.17% | 57.83% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 12 (34.29%) |
12 (34.29%) |
10 (28.57%) |
11 (31.43%) |
12 (34.29%) |
10 (28.57%) |
16 (45.71%) |
3 (8.57%) |
17 (48.57%) |
6 (17.14%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (48.57%) |
12 (34.29%) |
25 (71.43%) |
24 (68.57%) |
19 (54.29%) |
23 (65.71%) |
9 (25.71%) |
0 (0%) |
16 (45.71%) |
28 (80%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fortuna Sittard | 6x (17.14%) |
14x (40%) |
9x (25.71%) |
5x (14.29%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (8.57%) |
10x (28.57%) |
16x (45.71%) |
3x (8.57%) |
2x (5.71%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
4x (11.43%) |
8x (22.86%) |
9x (25.71%) |
6x (17.14%) |
6x (17.14%) |
2x (5.71%) |
| Fortuna Sittard zdobywa gola | 29x (82.86%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 32x (91.43%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 26x (74.29%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 9x (25.71%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (25.71%) |
| 2 | 3 (8.57%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (25.71%) |
| 2 | 5 (14.29%) |
| 3 | 3 (8.57%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (22.86%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (8.57%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.86%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (11.43%) |
| Remis - remis | 2 (5.71%) |
| Remis - porażka | 5 (14.29%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (2.86%) |
| Porażka - porażka | 11 (31.43%) |
| Ilość meczów | 19 (54.29%) |
| z tego zwycięstw | 10 (52.63%) |
| z tego remisów | 5 (26.32%) |
| z tego porażek | 4 (21.05%) |
| Ilość meczów | 16 (45.71%) |
| z tego zwycięstw | 2 (12.5%) |
| z tego remisów | 1 (6.25%) |
| z tego porażek | 13 (81.25%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 3 |
| 4:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 4 |
| 1:2 | 6 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fortuna Sittard | 6x (17.14%) |
29x (82.86%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (5.71%) |
33x (94.29%) |
16x (45.71%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
35x (100%) |
23x (65.71%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.86%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (34.29%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |