Estrela Amadora - znak

Estrela Amadora

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
33 7 (21.21%) 11 (33.33%) 15 (45.45%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 30.8.2026 16:30 CD Nacional 2:3 Estrela Amadora
Primeira Liga 15.8.2026 16:30 Alverca 2:2 Estrela Amadora
Primeira Liga 8.8.2026 21:30 Estrela Amadora 2:2 Sporting CP
Primeira Liga 16.5.2026 19:00 SC Braga 2:2 Estrela Amadora
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Estrela Amadora 0:0 FC Famalicão
Primeira Liga 2.5.2026 16:30 Moreirense FC 3:2 Estrela Amadora
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 Estrela Amadora 1:2 FC Porto
Primeira Liga 19.4.2026 16:30 FC Arouca 1:0 Estrela Amadora
Primeira Liga 11.4.2026 21:30 Estrela Amadora 0:1 Sporting CP
Primeira Liga 4.4.2026 16:30 CD Nacional 2:0 Estrela Amadora

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Estrela Amadora Przeciwnicy Razem
Bramki 1.27 1.76 3.03
Bramki w pierwszej połowie 0.58 0.7 1.28
xG 1.16 1.57 2.73
Strzały 10.73 13.85 24.58
Strzały na bramkę 3.7 4.85 8.55
Rogi 3.21 5.7 8.91
Żółte kartki 2.42 2.18 4.6
Czerwone kartki 0.12 0.18 0.3
Fauli 14 14.42 28.42
Posiadanie piłki 47.21% 52.79% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 7
(21.21%)
7
(21.21%)
9
(27.27%)
9
(27.27%)
7
(21.21%)
9
(27.27%)
15
(45.45%)
3
(9.09%)
10
(30.3%)
12
(36.36%)
Przeciwnik przeważa 15
(45.45%)
12
(36.36%)
24
(72.73%)
21
(63.64%)
22
(66.67%)
23
(69.7%)
12
(36.36%)
4
(12.12%)
17
(51.52%)
20
(60.61%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Estrela Amadora 13x
(39.39%)
8x
(24.24%)
5x
(15.15%)
5x
(15.15%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(21.21%)
5x
(15.15%)
14x
(42.42%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 4x
(12.12%)
3x
(9.09%)
6x
(18.18%)
5x
(15.15%)
9x
(27.27%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
Estrela Amadora zdobywa gola 20x (60.61%)
Przeciwnik zdobywa gola 26x (78.79%)
Obie drużyny zdobędą gola 17x (51.52%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 9x (27.27%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (9.09%)
2 2 (6.06%)
3 1 (3.03%)
4+ 1 (3.03%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (21.21%)
2 5 (15.15%)
3 0 (0%)
4+ 3 (9.09%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (12.12%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 3 (9.09%)
Remis - zwycięstwo 3 (9.09%)
Remis - remis 9 (27.27%)
Remis - porażka 2 (6.06%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (6.06%)
Porażka - porażka 10 (30.3%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 10 (30.3%)
z tego zwycięstw 4 (40%)
z tego remisów 3 (30%)
z tego porażek 3 (30%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 19 (57.58%)
z tego zwycięstw 3 (15.79%)
z tego remisów 4 (21.05%)
z tego porażek 12 (63.16%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
3:0 1
3:1 1
3:2 2
4:0 1
5:3 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 4
1:1 2
2:2 4
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 4
0:4 2
0:5 1
1:2 4
1:3 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Estrela Amadora 11x
(33.33%)
22x
(66.67%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(9.09%)
30x
(90.91%)
6x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
33x
(100%)
32x
(96.97%)
10x
(30.3%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 9 (27.27%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)