|
NEC Nijmegen |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 41 | 19 (46.34%) | 12 (29.27%) | 10 (24.39%) |
| Eredivisie | 29.8.2026 | 21:00 | PEC Zwolle | 1:3 | NEC Nijmegen |
| Liga Mistrzów | 25.8.2026 | 21:00 | FK Bodø/Glimt | 3:0 | NEC Nijmegen |
| Liga Mistrzów | 19.8.2026 | 21:00 | NEC Nijmegen | 1:3 | FK Bodø/Glimt |
| Eredivisie | 15.8.2026 | 16:30 | Willem II Tilburg | 1:4 | NEC Nijmegen |
| Liga Mistrzów | 11.8.2026 | 19:30 | NEC Nijmegen | 2:1 | Olympiacos FC |
| Eredivisie | 8.8.2026 | 16:30 | NEC Nijmegen | 1:2 | SC Telstar |
| Liga Mistrzów | 4.8.2026 | 20:00 | Olympiacos FC | 0:0 | NEC Nijmegen |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | NEC Nijmegen | 2:1 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | FC Groningen | 2:1 | NEC Nijmegen |
| Eredivisie | 2.5.2026 | 21:00 | NEC Nijmegen | 1:1 | SC Telstar |
| Statystyka | NEC Nijmegen | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.98 | 1.66 | 3.64 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.78 | 0.9 | 1.68 |
| xG | 1.9 | 1.34 | 3.24 |
| Strzały | 16.59 | 11.46 | 28.05 |
| Strzały na bramkę | 6.1 | 4.83 | 10.93 |
| Rogi | 6 | 4.12 | 10.12 |
| Żółte kartki | 1.73 | 1.71 | 3.44 |
| Czerwone kartki | 0.1 | 0.05 | 0.15 |
| Fauli | 11.76 | 12.07 | 23.83 |
| Posiadanie piłki | 55.32% | 44.68% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 19 (46.34%) |
13 (31.71%) |
32 (78.05%) |
32 (78.05%) |
25 (60.98%) |
26 (63.41%) |
16 (39.02%) |
4 (9.76%) |
18 (43.9%) |
29 (70.73%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (24.39%) |
15 (36.59%) |
9 (21.95%) |
9 (21.95%) |
13 (31.71%) |
10 (24.39%) |
16 (39.02%) |
2 (4.88%) |
22 (53.66%) |
10 (24.39%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NEC Nijmegen | 3x (7.32%) |
12x (29.27%) |
13x (31.71%) |
9x (21.95%) |
4x (9.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (12.2%) |
17x (41.46%) |
10x (24.39%) |
7x (17.07%) |
0x (0%) |
2x (4.88%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.44%) |
2x (4.88%) |
8x (19.51%) |
9x (21.95%) |
9x (21.95%) |
7x (17.07%) |
5x (12.2%) |
| NEC Nijmegen zdobywa gola | 38x (92.68%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 36x (87.8%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 34x (82.93%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 13x (31.71%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (24.39%) |
| 2 | 6 (14.63%) |
| 3 | 3 (7.32%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (12.2%) |
| 2 | 3 (7.32%) |
| 3 | 1 (2.44%) |
| 4+ | 1 (2.44%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 12 (29.27%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.44%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (14.63%) |
| Remis - remis | 6 (14.63%) |
| Remis - porażka | 1 (2.44%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.44%) |
| Porażka - remis | 5 (12.2%) |
| Porażka - porażka | 9 (21.95%) |
| Ilość meczów | 21 (51.22%) |
| z tego zwycięstw | 16 (76.19%) |
| z tego remisów | 4 (19.05%) |
| z tego porażek | 1 (4.76%) |
| Ilość meczów | 19 (46.34%) |
| z tego zwycięstw | 3 (15.79%) |
| z tego remisów | 7 (36.84%) |
| z tego porażek | 9 (47.37%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 3 |
| 4:1 | 2 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 2 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| 3:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NEC Nijmegen | 2x (4.88%) |
39x (95.12%) |
18x (43.9%) |
2x (4.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (19.51%) |
33x (80.49%) |
3x (7.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
41x (100%) |
40x (97.56%) |
27x (65.85%) |
3x (7.32%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (26.83%) |
| 2 | 2 (4.88%) |
| 3 | 1 (2.44%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.44%) |
| 2 | 1 (2.44%) |
| 3 | 0 (0%) |