|
Udinese Calcio |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 39 | 14 (35.9%) | 8 (20.51%) | 17 (43.59%) |
| Serie A | 29.8.2026 | 18:30 | A.C. Monza | 2:3 | Udinese Calcio |
| Serie A | 22.8.2026 | 18:30 | Udinese Calcio | 1:1 | Calcio Como |
| Serie A | 24.5.2026 | 18:00 | SSC Napoli | 1:0 | Udinese Calcio |
| Serie A | 17.5.2026 | 20:45 | Udinese Calcio | 0:1 | US Cremonese |
| Serie A | 9.5.2026 | 15:00 | Cagliari Calcio | 0:2 | Udinese Calcio |
| Serie A | 2.5.2026 | 15:00 | Udinese Calcio | 2:0 | Torino FC |
| Serie A | 27.4.2026 | 20:45 | SS Lazio | 3:3 | Udinese Calcio |
| Serie A | 18.4.2026 | 15:00 | Udinese Calcio | 0:1 | Parma FC |
| Serie A | 11.4.2026 | 18:00 | AC Milan | 0:3 | Udinese Calcio |
| Serie A | 6.4.2026 | 12:30 | Udinese Calcio | 0:0 | Calcio Como |
| Statystyka | Udinese Calcio | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.18 | 1.31 | 2.49 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.54 | 0.54 | 1.08 |
| xG | 1.26 | 1.44 | 2.7 |
| Strzały | 11.46 | 13.44 | 24.9 |
| Strzały na bramkę | 3.72 | 4 | 7.72 |
| Rogi | 4.31 | 4.87 | 9.18 |
| Żółte kartki | 1.77 | 1.62 | 3.39 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.03 | 0.08 |
| Fauli | 13.69 | 11.21 | 24.9 |
| Posiadanie piłki | 45.31% | 54.69% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 14 (35.9%) |
13 (33.33%) |
15 (38.46%) |
14 (35.9%) |
16 (41.03%) |
17 (43.59%) |
18 (46.15%) |
2 (5.13%) |
28 (71.79%) |
10 (25.64%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (43.59%) |
13 (33.33%) |
24 (61.54%) |
24 (61.54%) |
17 (43.59%) |
19 (48.72%) |
16 (41.03%) |
1 (2.56%) |
9 (23.08%) |
29 (74.36%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Udinese Calcio | 12x (30.77%) |
14x (35.9%) |
7x (17.95%) |
6x (15.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (28.21%) |
13x (33.33%) |
9x (23.08%) |
5x (12.82%) |
0x (0%) |
1x (2.56%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.56%) |
11x (28.21%) |
10x (25.64%) |
8x (20.51%) |
5x (12.82%) |
2x (5.13%) |
2x (5.13%) |
| Udinese Calcio zdobywa gola | 27x (69.23%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 28x (71.79%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 17x (43.59%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (12.82%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (17.95%) |
| 2 | 5 (12.82%) |
| 3 | 2 (5.13%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (25.64%) |
| 2 | 4 (10.26%) |
| 3 | 2 (5.13%) |
| 4+ | 1 (2.56%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (20.51%) |
| Zwycięstwo - remis | 4 (10.26%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.56%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (15.38%) |
| Remis - remis | 2 (5.13%) |
| Remis - porażka | 5 (12.82%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (5.13%) |
| Porażka - porażka | 11 (28.21%) |
| Ilość meczów | 18 (46.15%) |
| z tego zwycięstw | 14 (77.78%) |
| z tego remisów | 3 (16.67%) |
| z tego porażek | 1 (5.56%) |
| Ilość meczów | 20 (51.28%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 4 (20%) |
| z tego porażek | 16 (80%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 7 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Udinese Calcio | 11x (28.21%) |
28x (71.79%) |
4x (10.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (17.95%) |
32x (82.05%) |
5x (12.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
39x (100%) |
36x (92.31%) |
11x (28.21%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.13%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (12.82%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |