FC Slovan Liberec - znak

FC Slovan Liberec

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
34 14 (41.18%) 9 (26.47%) 11 (32.35%)

Ostatnie mecze

Chance liga 30.8.2026 15:00 FC Slovan Liberec 2:0 FC Hradec Kralove
Chance liga 22.8.2026 17:00 FC Zlin 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 16.8.2026 20:00 FC Slovan Liberec 1:1 SK Slavia Praga
Chance liga 7.8.2026 19:00 FC Zbrojovka Brno 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 1.8.2026 17:00 FC Slovan Liberec 0:1 FK Teplice
Chance liga 25.7.2026 17:00 FC Viktoria Pilzno 1:3 FC Slovan Liberec
Chance liga 24.5.2026 14:00 FK Jablonec 2:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 17.5.2026 17:00 FC Slovan Liberec 0:2 AC Sparta Praga
Chance liga 13.5.2026 17:30 FC Hradec Kralove 1:0 FC Slovan Liberec
Chance liga 9.5.2026 16:00 FC Viktoria Pilzno 2:0 FC Slovan Liberec

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Slovan Liberec Przeciwnicy Razem
Bramki 1.29 0.94 2.23
Bramki w pierwszej połowie 0.53 0.44 0.97
xG 1.58 1.34 2.92
Strzały 14 11.26 25.26
Strzały na bramkę 4.65 3.76 8.41
Rogi 5.09 4.82 9.91
Żółte kartki 2.56 2.59 5.15
Czerwone kartki 0.24 0.15 0.39
Fauli 15.47 13.97 29.44
Posiadanie piłki 47.29% 52.71% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 14
(41.18%)
9
(26.47%)
23
(67.65%)
22
(64.71%)
20
(58.82%)
18
(52.94%)
13
(38.24%)
6
(17.65%)
19
(55.88%)
14
(41.18%)
Przeciwnik przeważa 11
(32.35%)
9
(26.47%)
11
(32.35%)
11
(32.35%)
12
(35.29%)
14
(41.18%)
14
(41.18%)
4
(11.76%)
13
(38.24%)
19
(55.88%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Slovan Liberec 10x
(29.41%)
13x
(38.24%)
6x
(17.65%)
3x
(8.82%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
1x
(2.94%)
Przeciwnicy 13x
(38.24%)
12x
(35.29%)
7x
(20.59%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(8.82%)
8x
(23.53%)
11x
(32.35%)
5x
(14.71%)
5x
(14.71%)
1x
(2.94%)
1x
(2.94%)
FC Slovan Liberec zdobywa gola 24x (70.59%)
Przeciwnik zdobywa gola 21x (61.76%)
Obie drużyny zdobędą gola 14x (41.18%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (5.88%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (20.59%)
2 4 (11.76%)
3 1 (2.94%)
4+ 2 (5.88%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (17.65%)
2 5 (14.71%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 8 (23.53%)
Zwycięstwo - remis 1 (2.94%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 5 (14.71%)
Remis - remis 6 (17.65%)
Remis - porażka 5 (14.71%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.94%)
Porażka - remis 2 (5.88%)
Porażka - porażka 6 (17.65%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 16 (47.06%)
z tego zwycięstw 13 (81.25%)
z tego remisów 2 (12.5%)
z tego porażek 1 (6.25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 15 (44.12%)
z tego zwycięstw 1 (6.67%)
z tego remisów 4 (26.67%)
z tego porażek 10 (66.67%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 4
2:0 3
2:1 2
3:0 1
3:1 1
3:2 1
4:0 1
6:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 5
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:2 3
1:2 2
1:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Slovan Liberec 5x
(14.71%)
29x
(85.29%)
7x
(20.59%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(23.53%)
26x
(76.47%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
34x
(100%)
33x
(97.06%)
16x
(47.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (8.82%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)