|
Deportivo Alaves SAD |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 40 | 13 (32.5%) | 10 (25%) | 17 (42.5%) |
| La Liga | 28.8.2026 | 21:30 | Deportivo Alaves SAD | 1:0 | Villarreal CF |
| La Liga | 20.8.2026 | 21:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:1 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 15.8.2026 | 19:30 | Deportivo Alaves SAD | 3:0 | Getafe CF |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Deportivo Alaves SAD | 1:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Real Oviedo SAD | 0:1 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 13.5.2026 | 21:30 | Deportivo Alaves SAD | 1:0 | FC Barcelona |
| La Liga | 9.5.2026 | 14:00 | Elche CF | 1:1 | Deportivo Alaves SAD |
| La Liga | 2.5.2026 | 18:30 | Deportivo Alaves SAD | 2:4 | Athletic Club |
| La Liga | 25.4.2026 | 14:00 | Deportivo Alaves SAD | 2:1 | RCD Mallorca |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Real Madrid CF | 2:1 | Deportivo Alaves SAD |
| Statystyka | Deportivo Alaves SAD | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.25 | 1.43 | 2.68 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.53 | 0.45 | 0.98 |
| xG | 1.37 | 1.4 | 2.77 |
| Strzały | 12.28 | 12.3 | 24.58 |
| Strzały na bramkę | 4.13 | 3.98 | 8.11 |
| Rogi | 5.05 | 5.3 | 10.35 |
| Żółte kartki | 2.48 | 2.1 | 4.58 |
| Czerwone kartki | 0.13 | 0.2 | 0.33 |
| Fauli | 15.03 | 13.5 | 28.53 |
| Posiadanie piłki | 47.55% | 52.45% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 13 (32.5%) |
11 (27.5%) |
21 (52.5%) |
17 (42.5%) |
21 (52.5%) |
16 (40%) |
20 (50%) |
3 (7.5%) |
24 (60%) |
15 (37.5%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (42.5%) |
8 (20%) |
19 (47.5%) |
20 (50%) |
15 (37.5%) |
21 (52.5%) |
9 (22.5%) |
6 (15%) |
14 (35%) |
22 (55%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alaves SAD | 9x (22.5%) |
17x (42.5%) |
10x (25%) |
3x (7.5%) |
1x (2.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (20%) |
16x (40%) |
8x (20%) |
7x (17.5%) |
1x (2.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.5%) |
10x (25%) |
9x (22.5%) |
10x (25%) |
5x (12.5%) |
2x (5%) |
3x (7.5%) |
| Deportivo Alaves SAD zdobywa gola | 31x (77.5%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 32x (80%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 24x (60%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (17.5%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (25%) |
| 2 | 2 (5%) |
| 3 | 1 (2.5%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (27.5%) |
| 2 | 5 (12.5%) |
| 3 | 1 (2.5%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (15%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.5%) |
| Zwycięstwo - porażka | 4 (10%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (12.5%) |
| Remis - remis | 8 (20%) |
| Remis - porażka | 8 (20%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (5%) |
| Porażka - remis | 1 (2.5%) |
| Porażka - porażka | 5 (12.5%) |
| Ilość meczów | 19 (47.5%) |
| z tego zwycięstw | 10 (52.63%) |
| z tego remisów | 4 (21.05%) |
| z tego porażek | 5 (26.32%) |
| Ilość meczów | 20 (50%) |
| z tego zwycięstw | 3 (15%) |
| z tego remisów | 5 (25%) |
| z tego porażek | 12 (60%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alaves SAD | 10x (25%) |
30x (75%) |
4x (10%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (25%) |
30x (75%) |
6x (15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
40x (100%) |
34x (85%) |
15x (37.5%) |
2x (5%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (12.5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |