|
Calcio Como |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 36 | 18 (50%) | 11 (30.56%) | 7 (19.44%) |
| Serie A | 10.5.2026 | 12:30 | Hellas Verona FC | 0:1 | Calcio Como |
| Serie A | 2.5.2026 | 18:00 | Calcio Como | 0:0 | SSC Napoli |
| Serie A | 26.4.2026 | 15:00 | Genoa CFC | 0:2 | Calcio Como |
| Serie A | 17.4.2026 | 18:30 | US Sassuolo Calcio | 2:1 | Calcio Como |
| Serie A | 12.4.2026 | 20:45 | Calcio Como | 3:4 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 6.4.2026 | 12:30 | Udinese Calcio | 0:0 | Calcio Como |
| Serie A | 22.3.2026 | 12:30 | Calcio Como | 5:0 | AC Pisa 1909 |
| Serie A | 15.3.2026 | 18:00 | Calcio Como | 2:1 | AS Roma |
| Serie A | 7.3.2026 | 15:00 | Cagliari Calcio | 1:2 | Calcio Como |
| Serie A | 28.2.2026 | 15:00 | Calcio Como | 3:1 | U.S. Lecce |
| Statystyka | Calcio Como | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.67 | 0.78 | 2.45 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.72 | 0.33 | 1.05 |
| xG | 1.59 | 1.05 | 2.64 |
| Strzały | 14.22 | 9.25 | 23.47 |
| Strzały na bramkę | 5.03 | 3.19 | 8.22 |
| Rogi | 4.19 | 3.25 | 7.44 |
| Żółte kartki | 2.08 | 2.17 | 4.25 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.08 | 0.19 |
| Fauli | 13.42 | 12.47 | 25.89 |
| Posiadanie piłki | 61.22% | 38.78% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 18 (50%) |
15 (41.67%) |
25 (69.44%) |
25 (69.44%) |
22 (61.11%) |
21 (58.33%) |
14 (38.89%) |
3 (8.33%) |
22 (61.11%) |
30 (83.33%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (19.44%) |
5 (13.89%) |
11 (30.56%) |
7 (19.44%) |
9 (25%) |
10 (27.78%) |
14 (38.89%) |
3 (8.33%) |
14 (38.89%) |
5 (13.89%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calcio Como | 9x (25%) |
10x (27.78%) |
8x (22.22%) |
6x (16.67%) |
0x (0%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
| Przeciwnicy | 18x (50%) |
13x (36.11%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 6x (16.67%) |
4x (11.11%) |
10x (27.78%) |
8x (22.22%) |
4x (11.11%) |
1x (2.78%) |
3x (8.33%) |
| Calcio Como zdobywa gola | 27x (75%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (41.67%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (2.78%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (13.89%) |
| 2 | 7 (19.44%) |
| 3 | 3 (8.33%) |
| 4+ | 3 (8.33%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (13.89%) |
| 2 | 1 (2.78%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.78%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 11 (30.56%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (8.33%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.78%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (13.89%) |
| Remis - remis | 8 (22.22%) |
| Remis - porażka | 3 (8.33%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (5.56%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 3 (8.33%) |
| Ilość meczów | 20 (55.56%) |
| z tego zwycięstw | 15 (75%) |
| z tego remisów | 3 (15%) |
| z tego porażek | 2 (10%) |
| Ilość meczów | 10 (27.78%) |
| z tego zwycięstw | 3 (30%) |
| z tego remisów | 2 (20%) |
| z tego porażek | 5 (50%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 6 |
| 1:1 | 5 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Calcio Como | 3x (8.33%) |
33x (91.67%) |
7x (19.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 18x (50%) |
18x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
36x (100%) |
31x (86.11%) |
6x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (27.78%) |
| 2 | 1 (2.78%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | M | Z | R | P | Wynik | Punkty | Mecz u siebie | Mecz na wyjeździe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Internazionale Milano | 36 | 27 | 4 | 5 | 85:31 | 85 | 3:4 | 4:0 |
| 2 | SSC Napoli | 36 | 21 | 7 | 8 | 54:36 | 70 | 0:0 | 0:0 |
| 3 | Juventus FC | 36 | 19 | 11 | 6 | 59:30 | 68 | 2:0 | 0:2 |
| 4 | AS Roma | 36 | 21 | 4 | 11 | 55:31 | 67 | 2:1 | 1:0 |
| 5 | AC Milan | 36 | 19 | 10 | 7 | 50:32 | 67 | 1:3 | 1:1 |
| 6 | Calcio Como | 36 | 18 | 11 | 7 | 60:28 | 65 | - | - |
| 7 | Atalanta BC | 36 | 15 | 13 | 8 | 50:34 | 58 | 0:0 | 1:1 |
| 8 | Bologna FC | 36 | 15 | 7 | 14 | 45:43 | 52 | 1:1 | 1:0 |
| 9 | SS Lazio | 36 | 13 | 12 | 11 | 39:37 | 51 | 2:0 | 0:3 |
| 10 | Udinese Calcio | 36 | 14 | 8 | 14 | 45:46 | 50 | 1:0 | 0:0 |
| 11 | US Sassuolo Calcio | 36 | 14 | 7 | 15 | 44:46 | 49 | 2:0 | 2:1 |
| 12 | Torino FC | 36 | 12 | 8 | 16 | 41:59 | 44 | 6:0 | 1:5 |
| 13 | Parma FC | 36 | 10 | 12 | 14 | 27:45 | 42 | - | 0:0 |
| 14 | Genoa CFC | 36 | 10 | 11 | 15 | 40:48 | 41 | 1:1 | 0:2 |
| 15 | ACF Fiorentina | 36 | 8 | 14 | 14 | 38:49 | 38 | 1:2 | 1:2 |
| 16 | Cagliari Calcio | 36 | 9 | 10 | 17 | 36:51 | 37 | 0:0 | 1:2 |
| 17 | U.S. Lecce | 36 | 8 | 8 | 20 | 24:48 | 32 | 3:1 | 0:3 |
| 18 | US Cremonese | 36 | 7 | 10 | 19 | 30:53 | 31 | 1:1 | - |
| 19 | Hellas Verona FC | 36 | 3 | 11 | 22 | 24:58 | 20 | 3:1 | 0:1 |
| 20 | AC Pisa 1909 | 36 | 2 | 12 | 22 | 25:66 | 18 | 5:0 | 0:3 |