SL Benfica - znak

SL Benfica

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
54 31 (57.41%) 13 (24.07%) 10 (18.52%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 31.8.2026 21:15 SL Benfica 2:1 GD Estoril Praia
Liga Europejska 27.8.2026 20:00 Aarhus Gymnastikforening 1:3 SL Benfica
Liga Europejska 20.8.2026 21:00 SL Benfica 3:1 Aarhus Gymnastikforening
Primeira Liga 17.8.2026 21:15 Casa Pia AC 0:7 SL Benfica
Liga Europejska 13.8.2026 20:45 Heart of Midlothian FC 1:1 SL Benfica
Primeira Liga 9.8.2026 21:30 SL Benfica 2:2 Academico de Viseu FC
Liga Europejska 6.8.2026 21:00 SL Benfica 6:1 Heart of Midlothian FC
Liga Europejska 30.7.2026 21:00 SL Benfica 5:0 FC St. Gallen 1879
Liga Europejska 23.7.2026 20:00 FC St. Gallen 1879 2:1 SL Benfica
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 GD Estoril Praia 1:3 SL Benfica

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SL Benfica Przeciwnicy Razem
Bramki 2.13 0.96 3.09
Bramki w pierwszej połowie 1.04 0.37 1.41
xG 1.96 1.06 3.02
Strzały 17.31 9.28 26.59
Strzały na bramkę 6.19 3.33 9.52
Rogi 6.89 3.09 9.98
Żółte kartki 1.61 2.61 4.22
Czerwone kartki 0.11 0.2 0.31
Fauli 10.56 14.83 25.39
Posiadanie piłki 56.61% 43.39% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 31
(57.41%)
31
(57.41%)
43
(79.63%)
43
(79.63%)
38
(70.37%)
40
(74.07%)
8
(14.81%)
4
(7.41%)
6
(11.11%)
39
(72.22%)
Przeciwnik przeważa 10
(18.52%)
7
(12.96%)
10
(18.52%)
10
(18.52%)
13
(24.07%)
12
(22.22%)
31
(57.41%)
9
(16.67%)
44
(81.48%)
15
(27.78%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SL Benfica 8x
(14.81%)
9x
(16.67%)
20x
(37.04%)
9x
(16.67%)
4x
(7.41%)
2x
(3.7%)
2x
(3.7%)
Przeciwnicy 18x
(33.33%)
23x
(42.59%)
10x
(18.52%)
3x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(3.7%)
5x
(9.26%)
11x
(20.37%)
16x
(29.63%)
13x
(24.07%)
4x
(7.41%)
3x
(5.56%)
SL Benfica zdobywa gola 46x (85.19%)
Przeciwnik zdobywa gola 36x (66.67%)
Obie drużyny zdobędą gola 30x (55.56%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 8x (14.81%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (16.67%)
2 10 (18.52%)
3 6 (11.11%)
4+ 6 (11.11%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (12.96%)
2 2 (3.7%)
3 1 (1.85%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 27 (50%)
Zwycięstwo - remis 3 (5.56%)
Zwycięstwo - porażka 1 (1.85%)
Remis - zwycięstwo 3 (5.56%)
Remis - remis 8 (14.81%)
Remis - porażka 5 (9.26%)
Porażka - zwycięstwo 1 (1.85%)
Porażka - remis 2 (3.7%)
Porażka - porażka 4 (7.41%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 37 (68.52%)
z tego zwycięstw 27 (72.97%)
z tego remisów 8 (21.62%)
z tego porażek 2 (5.41%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 15 (27.78%)
z tego zwycięstw 4 (26.67%)
z tego remisów 3 (20%)
z tego porażek 8 (53.33%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 5
2:1 8
3:0 5
3:1 4
4:0 2
4:1 1
4:2 1
5:0 2
6:1 1
7:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 5
2:2 6

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:2 1
0:3 1
1:2 2
1:3 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SL Benfica 3x
(5.56%)
51x
(94.44%)
28x
(51.85%)
4x
(7.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 30x
(55.56%)
24x
(44.44%)
2x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
54x
(100%)
51x
(94.44%)
28x
(51.85%)
2x
(3.7%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 25 (46.3%)
2 8 (14.81%)
3 1 (1.85%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (1.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)