FK Teplice - znak

FK Teplice

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
35 12 (34.29%) 13 (37.14%) 10 (28.57%)

Ostatnie mecze

Chance liga 30.8.2026 17:00 FK Teplice 2:0 FK Jablonec
Chance liga 23.8.2026 17:00 FK Teplice 0:2 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 15.8.2026 17:00 AC Sparta Praga 4:1 FK Teplice
Chance liga 8.8.2026 17:00 FK Teplice 5:5 FC Viktoria Pilzno
Chance liga 1.8.2026 17:00 FC Slovan Liberec 0:1 FK Teplice
Chance liga 25.7.2026 17:00 FK Teplice 3:1 Bohemians Praga 1905
Chance liga 23.5.2026 14:00 FK Mlada Bolesław 0:2 FK Teplice
Chance liga 16.5.2026 17:00 FK Teplice 2:0 FK Dukla Praha
Chance liga 12.5.2026 17:30 FC Zlin 2:4 FK Teplice
Chance liga 9.5.2026 14:00 FK Teplice 2:1 FC Banik Ostrava

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FK Teplice Przeciwnicy Razem
Bramki 1.31 1.17 2.48
Bramki w pierwszej połowie 0.51 0.71 1.22
xG 1.27 1.57 2.84
Strzały 10.69 13.46 24.15
Strzały na bramkę 3.57 4.26 7.83
Rogi 4.17 4.86 9.03
Żółte kartki 1.91 1.8 3.71
Czerwone kartki 0.17 0.26 0.43
Fauli 14.71 14.2 28.91
Posiadanie piłki 42.86% 57.14% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 12
(34.29%)
6
(17.14%)
13
(37.14%)
9
(25.71%)
13
(37.14%)
13
(37.14%)
17
(48.57%)
5
(14.29%)
16
(45.71%)
10
(28.57%)
Przeciwnik przeważa 10
(28.57%)
10
(28.57%)
22
(62.86%)
24
(68.57%)
20
(57.14%)
18
(51.43%)
10
(28.57%)
6
(17.14%)
15
(42.86%)
25
(71.43%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FK Teplice 9x
(25.71%)
13x
(37.14%)
9x
(25.71%)
2x
(5.71%)
1x
(2.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 13x
(37.14%)
11x
(31.43%)
6x
(17.14%)
3x
(8.57%)
1x
(2.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 5x
(14.29%)
7x
(20%)
10x
(28.57%)
3x
(8.57%)
5x
(14.29%)
3x
(8.57%)
2x
(5.71%)
FK Teplice zdobywa gola 26x (74.29%)
Przeciwnik zdobywa gola 22x (62.86%)
Obie drużyny zdobędą gola 18x (51.43%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 6x (17.14%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (14.29%)
2 7 (20%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (20%)
2 2 (5.71%)
3 1 (2.86%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (11.43%)
Zwycięstwo - remis 1 (2.86%)
Zwycięstwo - porażka 1 (2.86%)
Remis - zwycięstwo 7 (20%)
Remis - remis 10 (28.57%)
Remis - porażka 2 (5.71%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.86%)
Porażka - remis 2 (5.71%)
Porażka - porażka 7 (20%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 16 (45.71%)
z tego zwycięstw 10 (62.5%)
z tego remisów 4 (25%)
z tego porażek 2 (12.5%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 14 (40%)
z tego zwycięstw 2 (14.29%)
z tego remisów 4 (28.57%)
z tego porażek 8 (57.14%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 4
2:0 4
2:1 1
3:1 2
4:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 5
1:1 5
2:2 2
5:5 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 1
1:2 2
1:3 1
1:4 1
2:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Teplice 8x
(22.86%)
27x
(77.14%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(11.43%)
31x
(88.57%)
6x
(17.14%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
35x
(100%)
35x
(100%)
10x
(28.57%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (17.14%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)