MSK Zilina - znak

MSK Zilina

MSK Zilina rozegrała w naszej bazie danych niewiele meczów w ostatnim roku (15), więc statystyki mogą być mniej miarodajne.
Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
15 9 (60%) 3 (20%) 3 (20%)

Ostatnie mecze

Niké liga 30.8.2026 19:00 FC Spartak Trnava 1:3 MSK Zilina
Niké liga 23.8.2026 19:00 MSK Zilina 2:1 KFC Komarno
Niké liga 15.8.2026 18:00 MFK Dukla Banska Bystrica 3:4 MSK Zilina
Niké liga 9.8.2026 17:00 MSK Zilina 1:3 MFK Skalica
Niké liga 2.8.2026 17:00 MFK Zemplin Michalovce 0:1 MSK Zilina
Liga Konferencyjna 30.7.2026 20:30 GKS Katowice 3:1 MSK Zilina
Niké liga 26.7.2026 17:00 MSK Zilina 4:4 FC Kosice
Liga Konferencyjna 23.7.2026 20:30 MSK Zilina 2:1 GKS Katowice
Liga Europejska 16.7.2026 20:30 MSK Zilina 2:1 HNK Hajduk Split
Liga Europejska 9.7.2026 20:00 HNK Hajduk Split 2:0 MSK Zilina

Średnie statystyki na mecz

Statystyka MSK Zilina Przeciwnicy Razem
Bramki 2.13 1.67 3.8
Bramki w pierwszej połowie 1 0.6 1.6
xG 1.5 1.54 3.04
Strzały 12.87 12.87 25.74
Strzały na bramkę 4.8 4.53 9.33
Rogi 4.93 6 10.93
Żółte kartki 2.13 2.47 4.6
Czerwone kartki 0 0.2 0.2
Fauli 12.73 12.47 25.2
Posiadanie piłki 50% 50% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 9
(60%)
6
(40%)
6
(40%)
7
(46.67%)
8
(53.33%)
5
(33.33%)
3
(20%)
0
(0%)
9
(60%)
7
(46.67%)
Przeciwnik przeważa 3
(20%)
4
(26.67%)
9
(60%)
8
(53.33%)
6
(40%)
8
(53.33%)
6
(40%)
3
(20%)
6
(40%)
8
(53.33%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
MSK Zilina 1x
(6.67%)
4x
(26.67%)
4x
(26.67%)
4x
(26.67%)
2x
(13.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(13.33%)
7x
(46.67%)
1x
(6.67%)
4x
(26.67%)
1x
(6.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
1x
(6.67%)
3x
(20%)
3x
(20%)
5x
(33.33%)
0x
(0%)
3x
(20%)
MSK Zilina zdobywa gola 14x (93.33%)
Przeciwnik zdobywa gola 13x (86.67%)
Obie drużyny zdobędą gola 12x (80%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (20%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (33.33%)
2 4 (26.67%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 3 (20%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (33.33%)
Zwycięstwo - remis 1 (6.67%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (20%)
Remis - remis 1 (6.67%)
Remis - porażka 1 (6.67%)
Porażka - zwycięstwo 1 (6.67%)
Porażka - remis 1 (6.67%)
Porażka - porażka 2 (13.33%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 10 (66.67%)
z tego zwycięstw 7 (70%)
z tego remisów 3 (30%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 5 (33.33%)
z tego zwycięstw 2 (40%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 3 (60%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 1
2:1 3
3:1 3
4:3 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 1
3:3 1
4:4 1

Porażki

Wynik Ilość
0:2 1
1:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
MSK Zilina 2x
(13.33%)
13x
(86.67%)
3x
(20%)
1x
(6.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(20%)
12x
(80%)
4x
(26.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
15x
(100%)
13x
(86.67%)
10x
(66.67%)
1x
(6.67%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (6.67%)
2 1 (6.67%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (26.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)