FC Zlin - znak

FC Zlin

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
35 7 (20%) 7 (20%) 21 (60%)

Ostatnie mecze

Chance liga 29.8.2026 17:00 FC Zbrojovka Brno 3:2 FC Zlin
Chance liga 22.8.2026 17:00 FC Zlin 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 15.8.2026 20:00 FC Viktoria Pilzno 3:2 FC Zlin
Chance liga 8.8.2026 17:00 FC Zlin 0:2 Bohemians Praga 1905
Chance liga 31.7.2026 19:00 AC Sparta Praga 3:1 FC Zlin
Chance liga 25.7.2026 17:00 FC Zlin 0:1 FC Banik Ostrava
Chance liga 23.5.2026 14:00 FC Zlin 1:0 1. FC Slovacko
Chance liga 16.5.2026 17:00 FC Banik Ostrava 2:0 FC Zlin
Chance liga 12.5.2026 17:30 FC Zlin 2:4 FK Teplice
Chance liga 9.5.2026 14:00 FK Mlada Bolesław 1:1 FC Zlin

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Zlin Przeciwnicy Razem
Bramki 1.09 1.86 2.95
Bramki w pierwszej połowie 0.54 0.8 1.34
xG 1.22 1.62 2.84
Strzały 11.17 13.74 24.91
Strzały na bramkę 2.89 4.91 7.8
Rogi 3.83 5.8 9.63
Żółte kartki 2.03 1.31 3.34
Czerwone kartki 0.06 0.06 0.12
Fauli 14.14 14.54 28.68
Posiadanie piłki 41.6% 58.4% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 7
(20%)
8
(22.86%)
8
(22.86%)
12
(34.29%)
6
(17.14%)
9
(25.71%)
20
(57.14%)
2
(5.71%)
14
(40%)
8
(22.86%)
Przeciwnik przeważa 21
(60%)
16
(45.71%)
27
(77.14%)
20
(57.14%)
25
(71.43%)
22
(62.86%)
8
(22.86%)
2
(5.71%)
17
(48.57%)
27
(77.14%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Zlin 13x
(37.14%)
12x
(34.29%)
6x
(17.14%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(20%)
8x
(22.86%)
8x
(22.86%)
9x
(25.71%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
1x
(2.86%)
Łącznie w meczu 3x
(8.57%)
5x
(14.29%)
7x
(20%)
6x
(17.14%)
8x
(22.86%)
4x
(11.43%)
2x
(5.71%)
FC Zlin zdobywa gola 22x (62.86%)
Przeciwnik zdobywa gola 28x (80%)
Obie drużyny zdobędą gola 18x (51.43%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 6x (17.14%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (11.43%)
2 1 (2.86%)
3 1 (2.86%)
4+ 1 (2.86%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (20%)
2 10 (28.57%)
3 2 (5.71%)
4+ 2 (5.71%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 6 (17.14%)
Zwycięstwo - remis 1 (2.86%)
Zwycięstwo - porażka 1 (2.86%)
Remis - zwycięstwo 1 (2.86%)
Remis - remis 4 (11.43%)
Remis - porażka 6 (17.14%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (5.71%)
Porażka - porażka 14 (40%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 9 (25.71%)
z tego zwycięstw 6 (66.67%)
z tego remisów 2 (22.22%)
z tego porażek 1 (11.11%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 23 (65.71%)
z tego zwycięstw 1 (4.35%)
z tego remisów 2 (8.7%)
z tego porażek 20 (86.96%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:1 1
3:0 1
3:1 1
3:2 1
5:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 3
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:2 4
0:3 2
0:4 1
1:2 2
1:3 5
2:3 2
2:4 1
2:6 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Zlin 9x
(25.71%)
26x
(74.29%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
35x
(100%)
5x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
35x
(100%)
34x
(97.14%)
12x
(34.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (14.29%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)