|
Angers SCO |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 33 | 9 (27.27%) | 8 (24.24%) | 16 (48.48%) |
| Ligue 1 | 29.8.2026 | 20:45 | AJ Auxerre | 1:3 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 23.8.2026 | 15:00 | Angers SCO | 0:2 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | Stade Brestois 29 | 1:1 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Angers SCO | 1:1 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | AJ Auxerre | 3:1 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 25.4.2026 | 19:00 | Angers SCO | 0:3 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 18.4.2026 | 19:00 | Angers SCO | 1:1 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 11.4.2026 | 21:05 | Stade Rennais FC | 2:1 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 5.4.2026 | 15:00 | Angers SCO | 0:0 | Olympique Lyonnais |
| Ligue 1 | 20.3.2026 | 20:45 | RC Lens | 5:1 | Angers SCO |
| Statystyka | Angers SCO | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.91 | 1.48 | 2.39 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.27 | 0.79 | 1.06 |
| xG | 1.11 | 1.64 | 2.75 |
| Strzały | 10.03 | 14.21 | 24.24 |
| Strzały na bramkę | 3.36 | 5.55 | 8.91 |
| Rogi | 4.09 | 4.88 | 8.97 |
| Żółte kartki | 1.52 | 1.3 | 2.82 |
| Czerwone kartki | 0.03 | 0.12 | 0.15 |
| Fauli | 10.58 | 11.61 | 22.19 |
| Posiadanie piłki | 43.55% | 56.45% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 9 (27.27%) |
6 (18.18%) |
6 (18.18%) |
8 (24.24%) |
5 (15.15%) |
14 (42.42%) |
9 (27.27%) |
1 (3.03%) |
12 (36.36%) |
6 (18.18%) |
| Przeciwnik przeważa | 16 (48.48%) |
15 (45.45%) |
27 (81.82%) |
24 (72.73%) |
24 (72.73%) |
17 (51.52%) |
7 (21.21%) |
4 (12.12%) |
17 (51.52%) |
25 (75.76%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angers SCO | 12x (36.36%) |
15x (45.45%) |
4x (12.12%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (27.27%) |
10x (30.3%) |
9x (27.27%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (6.06%) |
8x (24.24%) |
12x (36.36%) |
4x (12.12%) |
3x (9.09%) |
2x (6.06%) |
2x (6.06%) |
| Angers SCO zdobywa gola | 21x (63.64%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 24x (72.73%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (42.42%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (6.06%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (15.15%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (18.18%) |
| 2 | 6 (18.18%) |
| 3 | 2 (6.06%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (15.15%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (3.03%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (12.12%) |
| Remis - remis | 5 (15.15%) |
| Remis - porażka | 3 (9.09%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (6.06%) |
| Porażka - porażka | 13 (39.39%) |
| Ilość meczów | 10 (30.3%) |
| z tego zwycięstw | 9 (90%) |
| z tego remisów | 1 (10%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 21 (63.64%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 5 (23.81%) |
| z tego porażek | 16 (76.19%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 5 |
| 0:3 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Angers SCO | 14x (42.42%) |
19x (57.58%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (9.09%) |
30x (90.91%) |
7x (21.21%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
33x (100%) |
31x (93.94%) |
8x (24.24%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (21.21%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |