|
FK Pardubice |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 33 | 12 (36.36%) | 9 (27.27%) | 12 (36.36%) |
| Chance liga | 29.8.2026 | 17:00 | FK Pardubice | 1:2 | SK Artis Brno |
| Chance liga | 23.8.2026 | 20:00 | SK Sigma Ołomuniec | 3:1 | FK Pardubice |
| Chance liga | 15.8.2026 | 17:00 | FK Pardubice | 1:1 | FK Mlada Bolesław |
| Chance liga | 9.8.2026 | 15:00 | SK Slavia Praga | 2:1 | FK Pardubice |
| Chance liga | 2.8.2026 | 20:00 | FK Pardubice | 0:2 | FK Jablonec |
| Chance liga | 26.7.2026 | 20:00 | FC Hradec Kralove | 2:1 | FK Pardubice |
| Chance liga | 10.5.2026 | 15:00 | FK Pardubice | 1:3 | MFK Karwina |
| Chance liga | 2.5.2026 | 15:00 | MFK Karwina | 1:2 | FK Pardubice |
| Chance liga | 25.4.2026 | 16:00 | FK Pardubice | 3:1 | FC Zlin |
| Chance liga | 19.4.2026 | 18:30 | FC Viktoria Pilzno | 0:1 | FK Pardubice |
| Statystyka | FK Pardubice | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.36 | 1.48 | 2.84 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.48 | 0.64 | 1.12 |
| xG | 1.37 | 1.5 | 2.87 |
| Strzały | 11.36 | 12.88 | 24.24 |
| Strzały na bramkę | 3.91 | 4.03 | 7.94 |
| Rogi | 4.58 | 4.64 | 9.22 |
| Żółte kartki | 2.09 | 1.94 | 4.03 |
| Czerwone kartki | 0.21 | 0.18 | 0.39 |
| Fauli | 14.39 | 12.3 | 26.69 |
| Posiadanie piłki | 45.55% | 54.45% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 12 (36.36%) |
7 (21.21%) |
16 (48.48%) |
16 (48.48%) |
13 (39.39%) |
15 (45.45%) |
13 (39.39%) |
5 (15.15%) |
21 (63.64%) |
13 (39.39%) |
| Przeciwnik przeważa | 12 (36.36%) |
10 (30.3%) |
17 (51.52%) |
16 (48.48%) |
13 (39.39%) |
17 (51.52%) |
9 (27.27%) |
4 (12.12%) |
12 (36.36%) |
20 (60.61%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Pardubice | 7x (21.21%) |
13x (39.39%) |
9x (27.27%) |
2x (6.06%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (12.12%) |
15x (45.45%) |
9x (27.27%) |
4x (12.12%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.03%) |
3x (9.09%) |
11x (33.33%) |
9x (27.27%) |
5x (15.15%) |
2x (6.06%) |
2x (6.06%) |
| FK Pardubice zdobywa gola | 26x (78.79%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 29x (87.88%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 23x (69.7%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (12.12%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (24.24%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (15.15%) |
| 2 | 6 (18.18%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (12.12%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (6.06%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (3.03%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (21.21%) |
| Remis - remis | 4 (12.12%) |
| Remis - porażka | 5 (15.15%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (3.03%) |
| Porażka - remis | 3 (9.09%) |
| Porażka - porażka | 6 (18.18%) |
| Ilość meczów | 15 (45.45%) |
| z tego zwycięstw | 10 (66.67%) |
| z tego remisów | 3 (20%) |
| z tego porażek | 2 (13.33%) |
| Ilość meczów | 17 (51.52%) |
| z tego zwycięstw | 2 (11.76%) |
| z tego remisów | 5 (29.41%) |
| z tego porażek | 10 (58.82%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 6 |
| 3:1 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 4 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Pardubice | 5x (15.15%) |
28x (84.85%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (9.09%) |
30x (90.91%) |
4x (12.12%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
33x (100%) |
31x (93.94%) |
10x (30.3%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.03%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 0 (0%) |