FC Lorient - znak

FC Lorient

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
33 10 (30.3%) 13 (39.39%) 10 (30.3%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 29.8.2026 20:45 FC Lorient 1:2 ESTAC Troyes
Ligue 1 22.8.2026 20:45 OGC Nice 0:0 FC Lorient
Ligue 1 17.5.2026 21:00 FC Lorient 0:2 Le Havre AC
Ligue 1 10.5.2026 21:00 FC Metz 0:4 FC Lorient
Ligue 1 2.5.2026 17:00 Paris Saint-Germain 2:2 FC Lorient
Ligue 1 26.4.2026 15:00 FC Lorient 2:3 RC Strasbourg
Ligue 1 18.4.2026 17:00 FC Lorient 2:0 Olympique de Marseille
Ligue 1 12.4.2026 20:45 Olympique Lyonnais 2:0 FC Lorient
Ligue 1 5.4.2026 17:15 FC Lorient 1:1 Paris FC
Ligue 1 21.3.2026 17:00 Toulouse FC 1:0 FC Lorient

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Lorient Przeciwnicy Razem
Bramki 1.33 1.36 2.69
Bramki w pierwszej połowie 0.58 0.58 1.16
xG 1.26 1.37 2.63
Strzały 11.15 11.24 22.39
Strzały na bramkę 3.94 3.73 7.67
Rogi 3.45 5.52 8.97
Żółte kartki 1.33 2 3.33
Czerwone kartki 0.03 0.06 0.09
Fauli 8.88 13.09 21.97
Posiadanie piłki 45.39% 54.61% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(30.3%)
13
(39.39%)
17
(51.52%)
17
(51.52%)
17
(51.52%)
10
(30.3%)
7
(21.21%)
1
(3.03%)
5
(15.15%)
8
(24.24%)
Przeciwnik przeważa 10
(30.3%)
9
(27.27%)
16
(48.48%)
15
(45.45%)
12
(36.36%)
20
(60.61%)
19
(57.58%)
2
(6.06%)
25
(75.76%)
24
(72.73%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Lorient 10x
(30.3%)
9x
(27.27%)
8x
(24.24%)
5x
(15.15%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(21.21%)
13x
(39.39%)
8x
(24.24%)
4x
(12.12%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(6.06%)
2x
(6.06%)
15x
(45.45%)
4x
(12.12%)
7x
(21.21%)
1x
(3.03%)
2x
(6.06%)
FC Lorient zdobywa gola 23x (69.7%)
Przeciwnik zdobywa gola 26x (78.79%)
Obie drużyny zdobędą gola 18x (54.55%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (15.15%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (9.09%)
2 6 (18.18%)
3 0 (0%)
4+ 1 (3.03%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (9.09%)
2 5 (15.15%)
3 1 (3.03%)
4+ 1 (3.03%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 9 (27.27%)
Zwycięstwo - remis 3 (9.09%)
Zwycięstwo - porażka 1 (3.03%)
Remis - zwycięstwo 1 (3.03%)
Remis - remis 7 (21.21%)
Remis - porażka 3 (9.09%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 3 (9.09%)
Porażka - porażka 6 (18.18%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 15 (45.45%)
z tego zwycięstw 9 (60%)
z tego remisów 5 (33.33%)
z tego porażek 1 (6.67%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 16 (48.48%)
z tego zwycięstw 1 (6.25%)
z tego remisów 6 (37.5%)
z tego porażek 9 (56.25%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 3
2:1 2
3:1 3
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 7
2:2 2
3:3 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 5
0:3 1
0:4 1
1:2 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Lorient 10x
(30.3%)
23x
(69.7%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(21.21%)
26x
(78.79%)
5x
(15.15%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
33x
(100%)
30x
(90.91%)
6x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (15.15%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)