|
Lille OSC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 46 | 23 (50%) | 7 (15.22%) | 16 (34.78%) |
| Ligue 1 | 3.9.2026 | 20:45 | Toulouse FC | 0:1 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 28.8.2026 | 21:00 | Lille OSC | 2:2 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 23.8.2026 | 15:00 | Angers SCO | 0:2 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | Lille OSC | 0:2 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | AS Monaco FC | 0:1 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 15:00 | Lille OSC | 1:1 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 17:15 | Paris FC | 0:1 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 18.4.2026 | 21:05 | Lille OSC | 0:0 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 12.4.2026 | 17:15 | Toulouse FC | 0:4 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 4.4.2026 | 21:05 | Lille OSC | 3:0 | RC Lens |
| Statystyka | Lille OSC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.28 | 1.04 | 2.32 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.43 | 0.39 | 0.82 |
| xG | 1.55 | 1.16 | 2.71 |
| Strzały | 13.02 | 9.91 | 22.93 |
| Strzały na bramkę | 4.63 | 3.48 | 8.11 |
| Rogi | 5.57 | 4.04 | 9.61 |
| Żółte kartki | 1.98 | 1.78 | 3.76 |
| Czerwone kartki | 0.13 | 0.2 | 0.33 |
| Fauli | 10.67 | 12.96 | 23.63 |
| Posiadanie piłki | 55.09% | 44.91% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 23 (50%) |
15 (32.61%) |
29 (63.04%) |
28 (60.87%) |
24 (52.17%) |
24 (52.17%) |
19 (41.3%) |
3 (6.52%) |
9 (19.57%) |
31 (67.39%) |
| Przeciwnik przeważa | 16 (34.78%) |
12 (26.09%) |
17 (36.96%) |
15 (32.61%) |
15 (32.61%) |
19 (41.3%) |
17 (36.96%) |
6 (13.04%) |
35 (76.09%) |
14 (30.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lille OSC | 15x (32.61%) |
17x (36.96%) |
7x (15.22%) |
2x (4.35%) |
4x (8.7%) |
0x (0%) |
1x (2.17%) |
| Przeciwnicy | 18x (39.13%) |
15x (32.61%) |
8x (17.39%) |
3x (6.52%) |
2x (4.35%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (4.35%) |
17x (36.96%) |
11x (23.91%) |
8x (17.39%) |
3x (6.52%) |
1x (2.17%) |
4x (8.7%) |
| Lille OSC zdobywa gola | 31x (67.39%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 28x (60.87%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (32.61%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (8.7%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 16 (34.78%) |
| 2 | 3 (6.52%) |
| 3 | 1 (2.17%) |
| 4+ | 3 (6.52%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (17.39%) |
| 2 | 5 (10.87%) |
| 3 | 3 (6.52%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 14 (30.43%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.17%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 8 (17.39%) |
| Remis - remis | 6 (13.04%) |
| Remis - porażka | 5 (10.87%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.17%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 11 (23.91%) |
| Ilość meczów | 23 (50%) |
| z tego zwycięstw | 20 (86.96%) |
| z tego remisów | 3 (13.04%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 21 (45.65%) |
| z tego zwycięstw | 3 (14.29%) |
| z tego remisów | 2 (9.52%) |
| z tego porażek | 16 (76.19%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 11 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 5 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lille OSC | 8x (17.39%) |
38x (82.61%) |
12x (26.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 22x (47.83%) |
24x (52.17%) |
4x (8.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
46x (100%) |
38x (82.61%) |
19x (41.3%) |
1x (2.17%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (26.09%) |
| 2 | 1 (2.17%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (6.52%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |