|
RC Lens |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 33 | 22 (66.67%) | 4 (12.12%) | 7 (21.21%) |
| Ligue 1 | 8.5.2026 | 20:45 | RC Lens | 1:0 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 2.5.2026 | 21:05 | OGC Nice | 1:1 | RC Lens |
| Ligue 1 | 24.4.2026 | 20:45 | Stade Brestois 29 | 3:3 | RC Lens |
| Ligue 1 | 17.4.2026 | 20:45 | RC Lens | 3:2 | Toulouse FC |
| Ligue 1 | 4.4.2026 | 21:05 | Lille OSC | 3:0 | RC Lens |
| Ligue 1 | 20.3.2026 | 20:45 | RC Lens | 5:1 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 14.3.2026 | 17:00 | FC Lorient | 2:1 | RC Lens |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 15:00 | RC Lens | 3:0 | FC Metz |
| Ligue 1 | 27.2.2026 | 20:45 | RC Strasbourg | 1:1 | RC Lens |
| Ligue 1 | 21.2.2026 | 17:00 | RC Lens | 2:3 | AS Monaco FC |
| Statystyka | RC Lens | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2 | 1 | 3 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.73 | 0.58 | 1.31 |
| xG | 1.78 | 1.21 | 2.99 |
| Strzały | 16.55 | 10.85 | 27.4 |
| Strzały na bramkę | 5.52 | 3.45 | 8.97 |
| Rogi | 6.12 | 3.7 | 9.82 |
| Żółte kartki | 1.82 | 1.97 | 3.79 |
| Czerwone kartki | 0.15 | 0.21 | 0.36 |
| Fauli | 12.88 | 12.21 | 25.09 |
| Posiadanie piłki | 51.58% | 48.42% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 22 (66.67%) |
13 (39.39%) |
22 (66.67%) |
21 (63.64%) |
24 (72.73%) |
21 (63.64%) |
11 (33.33%) |
4 (12.12%) |
15 (45.45%) |
18 (54.55%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (21.21%) |
9 (27.27%) |
11 (33.33%) |
12 (36.36%) |
5 (15.15%) |
8 (24.24%) |
13 (39.39%) |
6 (18.18%) |
14 (42.42%) |
14 (42.42%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Lens | 5x (15.15%) |
8x (24.24%) |
8x (24.24%) |
8x (24.24%) |
2x (6.06%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 12x (36.36%) |
13x (39.39%) |
4x (12.12%) |
4x (12.12%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.03%) |
5x (15.15%) |
5x (15.15%) |
12x (36.36%) |
4x (12.12%) |
4x (12.12%) |
2x (6.06%) |
| RC Lens zdobywa gola | 28x (84.85%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 21x (63.64%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 17x (51.52%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (9.09%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (33.33%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 5 (15.15%) |
| 4+ | 3 (9.09%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 12 (36.36%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (3.03%) |
| Remis - zwycięstwo | 8 (24.24%) |
| Remis - remis | 2 (6.06%) |
| Remis - porażka | 1 (3.03%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (6.06%) |
| Porażka - remis | 2 (6.06%) |
| Porażka - porażka | 5 (15.15%) |
| Ilość meczów | 20 (60.61%) |
| z tego zwycięstw | 18 (90%) |
| z tego remisów | 1 (5%) |
| z tego porażek | 1 (5%) |
| Ilość meczów | 12 (36.36%) |
| z tego zwycięstw | 4 (33.33%) |
| z tego remisów | 2 (16.67%) |
| z tego porażek | 6 (50%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 4 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Lens | 4x (12.12%) |
29x (87.88%) |
12x (36.36%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (39.39%) |
20x (60.61%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
33x (100%) |
33x (100%) |
12x (36.36%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (33.33%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |