CA Osasuna - znak

CA Osasuna

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
39 12 (30.77%) 11 (28.21%) 16 (41.03%)

Ostatnie mecze

La Liga 31.8.2026 19:30 CA Osasuna 1:0 Getafe CF
La Liga 27.8.2026 20:30 RC Celta de Vigo 1:2 CA Osasuna
La Liga 24.8.2026 19:30 CA Osasuna 0:0 Levante UD
La Liga 23.5.2026 21:00 Getafe CF 1:0 CA Osasuna
La Liga 17.5.2026 19:00 CA Osasuna 1:2 RCD Espanyol
La Liga 12.5.2026 21:30 CA Osasuna 1:2 Club Atletico de Madrid
La Liga 8.5.2026 21:00 Levante UD 3:2 CA Osasuna
La Liga 2.5.2026 21:00 CA Osasuna 1:2 FC Barcelona
La Liga 26.4.2026 18:30 CA Osasuna 2:1 Sevilla FC
La Liga 21.4.2026 19:00 Athletic Club 1:0 CA Osasuna

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CA Osasuna Przeciwnicy Razem
Bramki 1.23 1.31 2.54
Bramki w pierwszej połowie 0.59 0.46 1.05
xG 1.38 1.46 2.84
Strzały 12.03 12.74 24.77
Strzały na bramkę 4.21 4.49 8.7
Rogi 3.9 4.85 8.75
Żółte kartki 2.46 2.36 4.82
Czerwone kartki 0.15 0.15 0.3
Fauli 13.62 11.54 25.16
Posiadanie piłki 46.28% 53.72% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 12
(30.77%)
13
(33.33%)
21
(53.85%)
20
(51.28%)
18
(46.15%)
13
(33.33%)
16
(41.03%)
5
(12.82%)
24
(61.54%)
13
(33.33%)
Przeciwnik przeważa 16
(41.03%)
8
(20.51%)
18
(46.15%)
18
(46.15%)
18
(46.15%)
22
(56.41%)
12
(30.77%)
5
(12.82%)
13
(33.33%)
25
(64.1%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CA Osasuna 11x
(28.21%)
11x
(28.21%)
14x
(35.9%)
3x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(20.51%)
15x
(38.46%)
12x
(30.77%)
4x
(10.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(7.69%)
8x
(20.51%)
7x
(17.95%)
10x
(25.64%)
8x
(20.51%)
3x
(7.69%)
0x
(0%)
CA Osasuna zdobywa gola 28x (71.79%)
Przeciwnik zdobywa gola 31x (79.49%)
Obie drużyny zdobędą gola 23x (58.97%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 8x (20.51%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (20.51%)
2 3 (7.69%)
3 1 (2.56%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 12 (30.77%)
2 4 (10.26%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 6 (15.38%)
Zwycięstwo - remis 4 (10.26%)
Zwycięstwo - porażka 3 (7.69%)
Remis - zwycięstwo 5 (12.82%)
Remis - remis 6 (15.38%)
Remis - porażka 7 (17.95%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.56%)
Porażka - remis 1 (2.56%)
Porażka - porażka 6 (15.38%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 15 (38.46%)
z tego zwycięstw 8 (53.33%)
z tego remisów 4 (26.67%)
z tego porażek 3 (20%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 21 (53.85%)
z tego zwycięstw 4 (19.05%)
z tego remisów 4 (19.05%)
z tego porażek 13 (61.9%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 2
2:1 5
3:0 1
3:1 1
3:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 3
2:2 5

Porażki

Wynik Ilość
0:1 6
0:2 2
1:2 4
1:3 2
2:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CA Osasuna 8x
(20.51%)
31x
(79.49%)
5x
(12.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 12x
(30.77%)
27x
(69.23%)
7x
(17.95%)
2x
(5.13%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
39x
(100%)
36x
(92.31%)
16x
(41.03%)
2x
(5.13%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (12.82%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (15.38%)
2 3 (7.69%)
3 0 (0%)