FC Utrecht - znak

FC Utrecht

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
45 13 (28.89%) 11 (24.44%) 21 (46.67%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 30.8.2026 12:15 FC Utrecht 1:6 PSV Eindhoven
Eredivisie 22.8.2026 18:45 Sparta Rotterdam 3:3 FC Utrecht
Eredivisie 15.8.2026 18:45 FC Utrecht 1:4 AZ Alkmaar
Eredivisie 9.8.2026 14:30 FC Groningen 2:1 FC Utrecht
Eredivisie 24.5.2026 12:15 AFC Ajax 1:1 FC Utrecht
Eredivisie 21.5.2026 21:00 FC Utrecht 3:2 SC Heerenveen
Eredivisie 17.5.2026 14:30 FC Utrecht 2:0 Fortuna Sittard
Eredivisie 10.5.2026 16:45 AFC Ajax 1:2 FC Utrecht
Eredivisie 2.5.2026 16:30 FC Utrecht 2:0 NAC Breda
Eredivisie 26.4.2026 12:15 AS Excelsior 5:0 FC Utrecht

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FC Utrecht Przeciwnicy Razem
Bramki 1.33 1.64 2.97
Bramki w pierwszej połowie 0.49 0.6 1.09
xG 1.45 1.65 3.1
Strzały 13.51 14.33 27.84
Strzały na bramkę 4.67 5.58 10.25
Rogi 4.76 5.04 9.8
Żółte kartki 1.53 1.69 3.22
Czerwone kartki 0.07 0.07 0.14
Fauli 12 11.07 23.07
Posiadanie piłki 44.89% 55.11% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 13
(28.89%)
13
(28.89%)
17
(37.78%)
20
(44.44%)
19
(42.22%)
19
(42.22%)
15
(33.33%)
3
(6.67%)
21
(46.67%)
13
(28.89%)
Przeciwnik przeważa 21
(46.67%)
16
(35.56%)
27
(60%)
24
(53.33%)
23
(51.11%)
24
(53.33%)
18
(40%)
3
(6.67%)
17
(37.78%)
31
(68.89%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FC Utrecht 10x
(22.22%)
17x
(37.78%)
12x
(26.67%)
5x
(11.11%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(15.56%)
19x
(42.22%)
11x
(24.44%)
2x
(4.44%)
4x
(8.89%)
1x
(2.22%)
1x
(2.22%)
Łącznie w meczu 1x
(2.22%)
7x
(15.56%)
14x
(31.11%)
9x
(20%)
4x
(8.89%)
6x
(13.33%)
4x
(8.89%)
FC Utrecht zdobywa gola 35x (77.78%)
Przeciwnik zdobywa gola 38x (84.44%)
Obie drużyny zdobędą gola 29x (64.44%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 7x (15.56%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (11.11%)
2 7 (15.56%)
3 1 (2.22%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 14 (31.11%)
2 3 (6.67%)
3 2 (4.44%)
4+ 2 (4.44%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 8 (17.78%)
Zwycięstwo - remis 2 (4.44%)
Zwycięstwo - porażka 3 (6.67%)
Remis - zwycięstwo 4 (8.89%)
Remis - remis 8 (17.78%)
Remis - porażka 4 (8.89%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.22%)
Porażka - remis 1 (2.22%)
Porażka - porażka 14 (31.11%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 21 (46.67%)
z tego zwycięstw 11 (52.38%)
z tego remisów 6 (28.57%)
z tego porażek 4 (19.05%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 23 (51.11%)
z tego zwycięstw 2 (8.7%)
z tego remisów 4 (17.39%)
z tego porażek 17 (73.91%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 5
2:1 3
3:1 2
3:2 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 7
2:2 2
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 6
0:2 2
0:5 1
1:2 6
1:4 2
1:6 1
2:3 1
2:4 1
3:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Utrecht 9x
(20%)
36x
(80%)
7x
(15.56%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(11.11%)
40x
(88.89%)
14x
(31.11%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
45x
(100%)
45x
(100%)
26x
(57.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (8.89%)
2 1 (2.22%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 11 (24.44%)
2 1 (2.22%)
3 1 (2.22%)