Getafe CF - znak

Getafe CF

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
38 14 (36.84%) 6 (15.79%) 18 (47.37%)

Ostatnie mecze

La Liga 10.5.2026 18:30 Real Oviedo SAD 0:0 Getafe CF
La Liga 3.5.2026 16:15 Getafe CF 0:2 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 25.4.2026 16:15 Getafe CF 0:2 FC Barcelona
La Liga 22.4.2026 20:00 Real Sociedad de Fútbol 0:1 Getafe CF
La Liga 13.4.2026 21:00 Levante UD 1:0 Getafe CF
La Liga 5.4.2026 14:00 Getafe CF 2:0 Athletic Club
La Liga 21.3.2026 16:15 RCD Espanyol 1:2 Getafe CF
La Liga 14.3.2026 16:15 Club Atletico de Madrid 1:0 Getafe CF
La Liga 8.3.2026 16:15 Getafe CF 2:0 Real Betis Balompie
La Liga 2.3.2026 21:00 Real Madrid CF 0:1 Getafe CF

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Getafe CF Przeciwnicy Razem
Bramki 0.82 1.08 1.9
Bramki w pierwszej połowie 0.34 0.39 0.73
xG 1.09 1.31 2.4
Strzały 9.58 11.11 20.69
Strzały na bramkę 2.82 4.13 6.95
Rogi 4.32 4.71 9.03
Żółte kartki 2.79 2.21 5
Czerwone kartki 0.21 0.13 0.34
Fauli 14.76 13.89 28.65
Posiadanie piłki 39.08% 60.92% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 14
(36.84%)
7
(18.42%)
18
(47.37%)
15
(39.47%)
9
(23.68%)
15
(39.47%)
19
(50%)
6
(15.79%)
20
(52.63%)
6
(15.79%)
Przeciwnik przeważa 18
(47.37%)
11
(28.95%)
20
(52.63%)
20
(52.63%)
21
(55.26%)
22
(57.89%)
11
(28.95%)
3
(7.89%)
14
(36.84%)
31
(81.58%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Getafe CF 17x
(44.74%)
11x
(28.95%)
10x
(26.32%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(28.95%)
17x
(44.74%)
7x
(18.42%)
2x
(5.26%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(5.26%)
12x
(31.58%)
13x
(34.21%)
10x
(26.32%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Getafe CF zdobywa gola 21x (55.26%)
Przeciwnik zdobywa gola 27x (71.05%)
Obie drużyny zdobędą gola 12x (31.58%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 0x (0%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (23.68%)
2 5 (13.16%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 11 (28.95%)
2 4 (10.53%)
3 2 (5.26%)
4+ 1 (2.63%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 7 (18.42%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 7 (18.42%)
Remis - remis 4 (10.53%)
Remis - porażka 9 (23.68%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 2 (5.26%)
Porażka - porażka 9 (23.68%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 18 (47.37%)
z tego zwycięstw 14 (77.78%)
z tego remisów 2 (11.11%)
z tego porażek 2 (11.11%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 18 (47.37%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 2 (11.11%)
z tego porażek 16 (88.89%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 4
2:0 5
2:1 5

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 4

Porażki

Wynik Ilość
0:1 8
0:2 4
0:3 2
0:4 1
1:2 3

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Getafe CF 18x
(47.37%)
20x
(52.63%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 12x
(31.58%)
26x
(68.42%)
4x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
38x
(100%)
27x
(71.05%)
5x
(13.16%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (2.63%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (15.79%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)