|
Getafe CF |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 13 (37.14%) | 6 (17.14%) | 16 (45.71%) |
| La Liga | 10.5.2026 | 18:30 | Real Oviedo SAD | 0:0 | Getafe CF |
| La Liga | 3.5.2026 | 16:15 | Getafe CF | 0:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 25.4.2026 | 16:15 | Getafe CF | 0:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 22.4.2026 | 20:00 | Real Sociedad de Fútbol | 0:1 | Getafe CF |
| La Liga | 13.4.2026 | 21:00 | Levante UD | 1:0 | Getafe CF |
| La Liga | 5.4.2026 | 14:00 | Getafe CF | 2:0 | Athletic Club |
| La Liga | 21.3.2026 | 16:15 | RCD Espanyol | 1:2 | Getafe CF |
| La Liga | 14.3.2026 | 16:15 | Club Atletico de Madrid | 1:0 | Getafe CF |
| La Liga | 8.3.2026 | 16:15 | Getafe CF | 2:0 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 2.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 0:1 | Getafe CF |
| Statystyka | Getafe CF | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.8 | 1.03 | 1.83 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.34 | 0.4 | 0.74 |
| xG | 1.09 | 1.3 | 2.39 |
| Strzały | 9.46 | 11 | 20.46 |
| Strzały na bramkę | 2.8 | 4.09 | 6.89 |
| Rogi | 4.46 | 4.71 | 9.17 |
| Żółte kartki | 2.86 | 2.23 | 5.09 |
| Czerwone kartki | 0.2 | 0.14 | 0.34 |
| Fauli | 15.11 | 14.2 | 29.31 |
| Posiadanie piłki | 39.69% | 60.31% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 13 (37.14%) |
7 (20%) |
16 (45.71%) |
13 (37.14%) |
8 (22.86%) |
14 (40%) |
18 (51.43%) |
5 (14.29%) |
18 (51.43%) |
6 (17.14%) |
| Przeciwnik przeważa | 16 (45.71%) |
11 (31.43%) |
19 (54.29%) |
19 (54.29%) |
19 (54.29%) |
20 (57.14%) |
10 (28.57%) |
3 (8.57%) |
13 (37.14%) |
28 (80%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getafe CF | 16x (45.71%) |
10x (28.57%) |
9x (25.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (31.43%) |
16x (45.71%) |
5x (14.29%) |
2x (5.71%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (5.71%) |
12x (34.29%) |
12x (34.29%) |
8x (22.86%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Getafe CF zdobywa gola | 19x (54.29%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 24x (68.57%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (28.57%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 5 (14.29%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (28.57%) |
| 2 | 3 (8.57%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 7 (20%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (17.14%) |
| Remis - remis | 4 (11.43%) |
| Remis - porażka | 7 (20%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (5.71%) |
| Porażka - porażka | 9 (25.71%) |
| Ilość meczów | 16 (45.71%) |
| z tego zwycięstw | 13 (81.25%) |
| z tego remisów | 2 (12.5%) |
| z tego porażek | 1 (6.25%) |
| Ilość meczów | 17 (48.57%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 2 (11.76%) |
| z tego porażek | 15 (88.24%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 8 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Getafe CF | 17x (48.57%) |
18x (51.43%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 12x (34.29%) |
23x (65.71%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
24x (68.57%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.86%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | M | Z | R | P | Wynik | Punkty | Mecz u siebie | Mecz na wyjeździe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91:31 | 91 | 0:2 | 3:0 |
| 2 | Real Madrid CF | 35 | 24 | 5 | 6 | 70:33 | 77 | 0:1 | 0:1 |
| 3 | Villarreal CF | 35 | 21 | 6 | 8 | 65:40 | 69 | 2:1 | 2:0 |
| 4 | Club Atletico de Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58:38 | 63 | 0:1 | 1:0 |
| 5 | Real Betis Balompie | 35 | 13 | 15 | 7 | 54:43 | 54 | 2:0 | 4:0 |
| 6 | RC Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49:44 | 50 | 0:0 | 0:2 |
| 7 | Getafe CF | 35 | 13 | 6 | 16 | 28:36 | 45 | - | - |
| 8 | Real Sociedad de Fútbol | 35 | 11 | 11 | 13 | 54:55 | 44 | 1:2 | 0:1 |
| 9 | Athletic Club | 35 | 13 | 5 | 17 | 40:51 | 44 | 2:0 | 0:1 |
| 10 | Rayo Vallecano de Madrid | 35 | 10 | 13 | 12 | 36:42 | 43 | 0:2 | 1:1 |
| 11 | CA Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42:45 | 42 | - | 2:1 |
| 12 | Valencia CF | 35 | 11 | 9 | 15 | 38:50 | 42 | 0:1 | 3:0 |
| 13 | Sevilla FC | 35 | 11 | 7 | 17 | 43:56 | 40 | 0:1 | 1:2 |
| 14 | Elche CF | 35 | 9 | 12 | 14 | 46:54 | 39 | 1:0 | - |
| 15 | RCD Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43:52 | 39 | - | 1:0 |
| 16 | Girona FC | 35 | 9 | 12 | 14 | 37:52 | 39 | 2:1 | 1:1 |
| 17 | RCD Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38:53 | 39 | 0:1 | 1:2 |
| 18 | Deportivo Alaves SAD | 35 | 9 | 10 | 16 | 41:54 | 37 | 1:1 | 0:2 |
| 19 | Levante UD | 35 | 9 | 9 | 17 | 41:57 | 36 | 1:1 | 1:0 |
| 20 | Real Oviedo SAD | 35 | 6 | 11 | 18 | 26:54 | 29 | 2:0 | 0:0 |