|
Real Sociedad de Fútbol |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 44 | 15 (34.09%) | 14 (31.82%) | 15 (34.09%) |
| La Liga | 3.9.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 0:0 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 29.8.2026 | 19:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 26.8.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 4:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 21.8.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 1:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:4 | Valencia CF |
| La Liga | 14.5.2026 | 20:00 | Girona FC | 1:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 9.5.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:2 | Real Betis Balompie |
| La Liga | 4.5.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 26.4.2026 | 14:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 3:3 | Real Sociedad de Fútbol |
| Statystyka | Real Sociedad de Fútbol | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.55 | 1.57 | 3.12 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.68 | 0.73 | 1.41 |
| xG | 1.46 | 1.54 | 3 |
| Strzały | 12.68 | 13.82 | 26.5 |
| Strzały na bramkę | 4.8 | 4.61 | 9.41 |
| Rogi | 5.75 | 4.45 | 10.2 |
| Żółte kartki | 2.36 | 2.45 | 4.81 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.16 | 0.25 |
| Fauli | 14.3 | 12.89 | 27.19 |
| Posiadanie piłki | 51.05% | 48.95% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 15 (34.09%) |
14 (31.82%) |
23 (52.27%) |
21 (47.73%) |
26 (59.09%) |
30 (68.18%) |
15 (34.09%) |
4 (9.09%) |
23 (52.27%) |
25 (56.82%) |
| Przeciwnik przeważa | 15 (34.09%) |
12 (27.27%) |
21 (47.73%) |
20 (45.45%) |
16 (36.36%) |
10 (22.73%) |
19 (43.18%) |
6 (13.64%) |
18 (40.91%) |
17 (38.64%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad de Fútbol | 6x (13.64%) |
18x (40.91%) |
10x (22.73%) |
10x (22.73%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (13.64%) |
20x (45.45%) |
8x (18.18%) |
7x (15.91%) |
3x (6.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (2.27%) |
9x (20.45%) |
8x (18.18%) |
7x (15.91%) |
9x (20.45%) |
6x (13.64%) |
4x (9.09%) |
| Real Sociedad de Fútbol zdobywa gola | 38x (86.36%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 38x (86.36%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 33x (75%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 11x (25%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (22.73%) |
| 2 | 5 (11.36%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (25%) |
| 2 | 2 (4.55%) |
| 3 | 2 (4.55%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (18.18%) |
| Zwycięstwo - remis | 5 (11.36%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.27%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (11.36%) |
| Remis - remis | 6 (13.64%) |
| Remis - porażka | 7 (15.91%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (4.55%) |
| Porażka - remis | 3 (6.82%) |
| Porażka - porażka | 7 (15.91%) |
| Ilość meczów | 22 (50%) |
| z tego zwycięstw | 13 (59.09%) |
| z tego remisów | 6 (27.27%) |
| z tego porażek | 3 (13.64%) |
| Ilość meczów | 21 (47.73%) |
| z tego zwycięstw | 2 (9.52%) |
| z tego remisów | 7 (33.33%) |
| z tego porażek | 12 (57.14%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:1 | 4 |
| 3:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad de Fútbol | 5x (11.36%) |
39x (88.64%) |
6x (13.64%) |
1x (2.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (18.18%) |
36x (81.82%) |
10x (22.73%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
44x (100%) |
42x (95.45%) |
23x (52.27%) |
2x (4.55%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (13.64%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (13.64%) |
| 2 | 2 (4.55%) |
| 3 | 0 (0%) |