CD Santa Clara - znak

CD Santa Clara

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
37 11 (29.73%) 11 (29.73%) 15 (40.54%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 29.8.2026 16:30 Alverca 1:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 23.8.2026 19:00 CD Santa Clara 1:0 FC Famalicão
Primeira Liga 15.8.2026 19:00 Academico de Viseu FC 0:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 10.8.2026 21:15 CD Santa Clara 2:2 CD Nacional
Primeira Liga 16.5.2026 16:30 FC Porto 1:0 CD Santa Clara
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 CD Santa Clara 2:0 CD Nacional
Primeira Liga 2.5.2026 16:30 FC Arouca 2:2 CD Santa Clara
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 CD Santa Clara 2:1 SC Braga
Primeira Liga 18.4.2026 19:00 Casa Pia AC 0:0 CD Santa Clara
Primeira Liga 11.4.2026 19:00 CD Santa Clara 0:2 Rio Ave FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CD Santa Clara Przeciwnicy Razem
Bramki 1.05 1.27 2.32
Bramki w pierwszej połowie 0.49 0.62 1.11
xG 1.27 1.25 2.52
Strzały 11.84 10.27 22.11
Strzały na bramkę 3.35 3.73 7.08
Rogi 4.32 4.89 9.21
Żółte kartki 2.62 2.59 5.21
Czerwone kartki 0.16 0.08 0.24
Fauli 14.73 14.38 29.11
Posiadanie piłki 46.78% 53.22% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 11
(29.73%)
6
(16.22%)
21
(56.76%)
21
(56.76%)
18
(48.65%)
15
(40.54%)
13
(35.14%)
4
(10.81%)
15
(40.54%)
18
(48.65%)
Przeciwnik przeważa 15
(40.54%)
8
(21.62%)
16
(43.24%)
12
(32.43%)
17
(45.95%)
17
(45.95%)
10
(27.03%)
2
(5.41%)
18
(48.65%)
18
(48.65%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CD Santa Clara 11x
(29.73%)
14x
(37.84%)
11x
(29.73%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(29.73%)
13x
(35.14%)
9x
(24.32%)
1x
(2.7%)
2x
(5.41%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(5.41%)
13x
(35.14%)
8x
(21.62%)
6x
(16.22%)
4x
(10.81%)
1x
(2.7%)
3x
(8.11%)
CD Santa Clara zdobywa gola 26x (70.27%)
Przeciwnik zdobywa gola 26x (70.27%)
Obie drużyny zdobędą gola 17x (45.95%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 7x (18.92%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (21.62%)
2 3 (8.11%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 11 (29.73%)
2 3 (8.11%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.7%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (13.51%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 1 (2.7%)
Remis - zwycięstwo 5 (13.51%)
Remis - remis 10 (27.03%)
Remis - porażka 8 (21.62%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.7%)
Porażka - remis 1 (2.7%)
Porażka - porażka 6 (16.22%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 15 (40.54%)
z tego zwycięstw 10 (66.67%)
z tego remisów 2 (13.33%)
z tego porażek 3 (20%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 20 (54.05%)
z tego zwycięstw 1 (5%)
z tego remisów 7 (35%)
z tego porażek 12 (60%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 6
2:0 3
2:1 2

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 4
2:2 4
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 7
0:2 1
0:5 1
1:2 4
2:4 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CD Santa Clara 12x
(32.43%)
25x
(67.57%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 14x
(37.84%)
23x
(62.16%)
4x
(10.81%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
37x
(100%)
32x
(86.49%)
9x
(24.32%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (8.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)