|
Hamburger SV |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 10 (28.57%) | 11 (31.43%) | 14 (40%) |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 18:30 | Borussia Dortmund | 2:0 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1:1 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 10.5.2026 | 15:30 | Hamburger SV | 3:2 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1:2 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 18:30 | Hamburger SV | 1:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 3:1 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 17:30 | VfB Stuttgart | 4:0 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | Hamburger SV | 1:1 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 21.3.2026 | 18:30 | Borussia Dortmund | 3:2 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 14.3.2026 | 18:30 | Hamburger SV | 1:1 | 1. FC Köln |
| Statystyka | Hamburger SV | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.17 | 1.54 | 2.71 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.49 | 0.74 | 1.23 |
| xG | 1.42 | 1.64 | 3.06 |
| Strzały | 12.91 | 14.46 | 27.37 |
| Strzały na bramkę | 4.8 | 5 | 9.8 |
| Rogi | 3.71 | 5.77 | 9.48 |
| Żółte kartki | 2.11 | 2.54 | 4.65 |
| Czerwone kartki | 0.2 | 0.11 | 0.31 |
| Fauli | 11.8 | 12.29 | 24.09 |
| Posiadanie piłki | 46.09% | 53.91% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 10 (28.57%) |
6 (17.14%) |
13 (37.14%) |
15 (42.86%) |
14 (40%) |
8 (22.86%) |
11 (31.43%) |
6 (17.14%) |
13 (37.14%) |
14 (40%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (40%) |
11 (31.43%) |
22 (62.86%) |
18 (51.43%) |
19 (54.29%) |
25 (71.43%) |
18 (51.43%) |
4 (11.43%) |
19 (54.29%) |
21 (60%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamburger SV | 10x (28.57%) |
14x (40%) |
7x (20%) |
3x (8.57%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (20%) |
13x (37.14%) |
9x (25.71%) |
2x (5.71%) |
3x (8.57%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 4x (11.43%) |
4x (11.43%) |
8x (22.86%) |
8x (22.86%) |
4x (11.43%) |
7x (20%) |
0x (0%) |
| Hamburger SV zdobywa gola | 25x (71.43%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 28x (80%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 22x (62.86%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (14.29%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 2 (5.71%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 2 (5.71%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (14.29%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.86%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (11.43%) |
| Remis - remis | 9 (25.71%) |
| Remis - porażka | 5 (14.29%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.86%) |
| Porażka - remis | 2 (5.71%) |
| Porażka - porażka | 8 (22.86%) |
| Ilość meczów | 13 (37.14%) |
| z tego zwycięstw | 6 (46.15%) |
| z tego remisów | 4 (30.77%) |
| z tego porażek | 3 (23.08%) |
| Ilość meczów | 18 (51.43%) |
| z tego zwycięstw | 4 (22.22%) |
| z tego remisów | 3 (16.67%) |
| z tego porażek | 11 (61.11%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:2 | 3 |
| 4:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamburger SV | 7x (20%) |
28x (80%) |
4x (11.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (14.29%) |
30x (85.71%) |
9x (25.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
33x (94.29%) |
19x (54.29%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (20%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |