|
1. FSV Mainz 05 |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 44 | 16 (36.36%) | 12 (27.27%) | 16 (36.36%) |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 0:0 | SC Paderborn 07 |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | 1. FC Heidenheim | 0:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 10.5.2026 | 19:30 | 1. FSV Mainz 05 | 1:3 | 1. FC Union Berlin |
| Bundesliga | 3.5.2026 | 15:30 | FC St. Pauli | 1:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 3:4 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 19:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 1:1 | 1. FSV Mainz 05 |
| Liga Konferencyjna | 16.4.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 4:0 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 19:30 | 1. FSV Mainz 05 | 0:1 | SC Freiburg |
| Liga Konferencyjna | 9.4.2026 | 21:00 | 1. FSV Mainz 05 | 2:0 | RC Strasbourg |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 1:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Statystyka | 1. FSV Mainz 05 | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.23 | 1.36 | 2.59 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.64 | 0.61 | 1.25 |
| xG | 1.4 | 1.45 | 2.85 |
| Strzały | 12.07 | 13.02 | 25.09 |
| Strzały na bramkę | 4.05 | 4.61 | 8.66 |
| Rogi | 5 | 4.11 | 9.11 |
| Żółte kartki | 2.02 | 2.16 | 4.18 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.05 | 0.16 |
| Fauli | 11.55 | 10.32 | 21.87 |
| Posiadanie piłki | 44.45% | 55.55% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 16 (36.36%) |
15 (34.09%) |
19 (43.18%) |
17 (38.64%) |
17 (38.64%) |
23 (52.27%) |
15 (34.09%) |
5 (11.36%) |
25 (56.82%) |
14 (31.82%) |
| Przeciwnik przeważa | 16 (36.36%) |
13 (29.55%) |
25 (56.82%) |
26 (59.09%) |
21 (47.73%) |
18 (40.91%) |
16 (36.36%) |
2 (4.55%) |
15 (34.09%) |
30 (68.18%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FSV Mainz 05 | 14x (31.82%) |
11x (25%) |
15x (34.09%) |
3x (6.82%) |
1x (2.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (25%) |
19x (43.18%) |
7x (15.91%) |
1x (2.27%) |
6x (13.64%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (6.82%) |
7x (15.91%) |
14x (31.82%) |
8x (18.18%) |
9x (20.45%) |
1x (2.27%) |
2x (4.55%) |
| 1. FSV Mainz 05 zdobywa gola | 30x (68.18%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 33x (75%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 22x (50%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (11.36%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (18.18%) |
| 2 | 7 (15.91%) |
| 3 | 1 (2.27%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (20.45%) |
| 2 | 3 (6.82%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 4 (9.09%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (20.45%) |
| Zwycięstwo - remis | 4 (9.09%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (4.55%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (11.36%) |
| Remis - remis | 6 (13.64%) |
| Remis - porażka | 5 (11.36%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (4.55%) |
| Porażka - remis | 2 (4.55%) |
| Porażka - porażka | 9 (20.45%) |
| Ilość meczów | 22 (50%) |
| z tego zwycięstw | 13 (59.09%) |
| z tego remisów | 6 (27.27%) |
| z tego porażek | 3 (13.64%) |
| Ilość meczów | 19 (43.18%) |
| z tego zwycięstw | 3 (15.79%) |
| z tego remisów | 3 (15.79%) |
| z tego porażek | 13 (68.42%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 6 |
| 2:1 | 6 |
| 3:1 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 2 |
| 0:4 | 4 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 3:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FSV Mainz 05 | 6x (13.64%) |
38x (86.36%) |
5x (11.36%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (22.73%) |
34x (77.27%) |
6x (13.64%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
44x (100%) |
40x (90.91%) |
22x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (11.36%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (4.55%) |
| 2 | 2 (4.55%) |
| 3 | 0 (0%) |